شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1399/12/17 شناسه خبر: 1714662
به همت بنیاد برکت انجام شد؛

افتتاح مدرسه ۱۲کلاسه در شرق گلستان

افتتاح مدرسه ۱۲کلاسه در شرق گلستان
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان گلستان از افتتاح مدرسه "برکت شهید دستمرد" در دورترین روستای بخش داشلی برون شهرستان گنبد کاووس خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از گلستان ما؛ محمدمهدی سلمان‌زاده امروز در مراسم افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه روستایی در کرند گنبدکاووس اظهار کرد: روستای کرند از جمله منطقه ایی است کم برخوردار،  مرزی و دارای ساکنین ترکمن و برادران اهل تسنن که به آنها توجه شد.

وی افزود: این مدرسه در آستانه مبعث حضرت پیامبر اکرم(ص) و در مراسم آیین بهره‌برداری از ۱۰۰ مدرسه کشور به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس دفتر معظم رهبری، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان گلستان تصریح کرد : این مدرسه ۱۲ کلاسه ، با زیر بنای ۱۲۸۹ متر مربع و مبلغ چهار میلیارد و پانصد هزار تومان با مشارکت اداره کل مدارس و نوسازی استان ساخته شد.

سلمان زاده  بیان کرد: از آنجاییکه ساخت مدرسه از جمله تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد لذا در حکم فرمان برای ما به حساب می آید و انشالله کما فی السابق این برکت ولایت ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1714662
ارسال نظر
نظرات