شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:52 منتشر شده در مورخ: 1399/12/17 شناسه خبر: 1714809
حواشی نماینده فوتبال استان مرکزی تمامی ندارد؛

رئیس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک استعفا داد/ سازمان لیگ «اکرمی»، «حقدادی» و «آنجفی» را از ادامه فعالیت منع کرد

رئیس هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک استعفا داد/ سازمان لیگ «اکرمی»، «حقدادی» و «آنجفی» را از ادامه فعالیت منع کرد
آخرین خبرها از باشگاه آلومینیوم اراک حاکی از آن است که اکرمی رئیس هیئت مدیره باشگاه از سمت خود کناره گیری کرده این در حالی است که سازمان لیگ ادامه فعالیت «اکرمی»، «حقدادی» و «آنجفی» را با توجه به الزامات حاکم بر صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها صادره از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا منع کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ حواشی نماینده لیگ برتری فوتبال استان مرکزی تمامی ندارد و بر اساس آخرین اخبار و اعلام رسمی باشگاه آلومینیوم اراک بهروز اکرمی رئیس هیئت‌مدیره این باشگاه از سمت خود کناره‌گیری کرده است.

اکرمی دوم اسفندماه استعفای خود را به اطلاع مجیدی مدیرعامل شرکت ایرالکو رسانده اما به نظر می رسد با توجه به مسائل پیش‌آمده پیرامون باشگاه، استعفای وی چند روزی به تأخیر افتاده است.

اکرمی که معاونت سیاسی امنیتی استانداری مرکزی را در اختیار دارد دلیل کناره‌گیری خود از هیئت‌مدیره آلومینیوم را انتصاب خود به‌عنوان رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی، اهمیت موضوع انتخابات و پرداختن تمام‌وقت به این رویداد مهم به دور از حواشی عنوان کرده است.

از طرفی سازمان لیگ فوتبال ایران نیز در نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اعلام کرد با استعلام صورت گرفته در ارتباط با الزامات حاکم بر صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها صادره از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه فعالیت «عابد حقدادی» و «مجید آنجفی» در هیئت‌مدیره باشگاه آلومینیوم به دلیل حضور آن‌ها در منصب دولتی و شخصیت نظارتی مدیرکل ورزش و جوانان استان و تضاد منافع امکان‌پذیر نیست.

در نامه سازمان لیگ همچنین بر فعالیت بهروز اکرمی، رئیس هیئت‌مدیره باشگاه منوط به موافقت بازرسی کل کشور تأکید شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1714809
ارسال نظر
نظرات