شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 15:09 منتشر شده در مورخ: 1399/12/17 شناسه خبر: 1714827
استاندار خوزستان:

همه مدیران در خدمت مردم باشند

همه مدیران در خدمت مردم باشند
استاندار خوزستان گفت: همه مدیران باید در خدمت به مردم و جلب رضایت آنها تلاش حداکثری داشته باشند و من به عنوان استاندار بر کار مدیران نظارت خواهم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، قاسم سلیمانی دشتکی روز یکشنبه در آیین معارفه و تکریم چهار مدیر ستادی استانداری خوزستان، اظهار داشت: معتقدم کارمندان دولت هر کدام باید در سازمانهای خود فعالیت و ایفای نقش نمایند زیرا هر فردی در سازمان خود با توجه به تسلط و تخصص آن حوزه می تواند بازدهی و خروجی بهتری داشته باشد.

وی افزود: همه مدیران باید در خدمت به مردم و جلب رضایت آنها تلاش حداکثری داشته باشند و من به عنوان استاندار بر کار مدیران نظارت خواهم کرد بنابراین لازم است در مدت زمانی که در پستهای مدیریتی قرار داریم بیشترین بهره وری را برای مردم به همراه داشته باشیم تا مردم نیز رضایتمندی خود را از عملکرد مدیران ابراز دارند.
 
در ادامه این نشست رضا نجاتی مدیرکل قبلی حوزه استاندار به عنوان مدیرکل بازرسی، حقوقی و ارزشیابی، علیرضا کریمی به عنوان مدیر کل روابط عمومی، شهاب صدیقی به‌عنوان مدیر کل مدیریت بحران و کاظم تقی پور به عنوان معاون اجرایی حوزه استاندار معارفه شدند و از زحمات ناظم ثبوتی، سعید رضوانی و بن عباس مدیران قبلی بازرسی، روابط عمومی و بحران استانداری قدردانی شد.
 
انتهای پیام/
 
 

 

https://www.dana.ir/1714827
ارسال نظر
نظرات