شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 17:55 منتشر شده در مورخ: 1399/12/17 شناسه خبر: 1714908

دستگیری گرداننده صفحات غیراخلاقی اینستاگرام در گنبد

دستگیری گرداننده صفحات غیراخلاقی اینستاگرام در گنبد
فرمانده انتظامی شهرستان گنبد گفت: گرداننده صفحه اینستاگرامی با محتوای غیراخلاقی در گنبدکاووس، با شناسایی توسط پلیس فتا، دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، محمود علی فر در تشریح این خبر، گفت: برابر وظایف ذاتی پلیس و براساس رصد و پایش صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس فتای گنبدکاووس مشخص شد، فردی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به انتشار تصاویر، با محتوای غیراخلاقی و ترویج بی بند و باری می کند، که موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تعدادی از شهروندان نیز، از طریق تماس تلفنی از محتوای بارگذاری شده بر روی این صفحه اظهار نارضایتی داشتند، افزود: با تکمیل تحقیقات فنی و اطلاعاتی نهایتا گرداننده صفحه تصاویر غیراخلاقی با بیش از ۱۴ هزار عضو شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
 
سرهنگ علی فر ادامه داد: متهم در تحقیقات تخصصی و در مواجهه با مستندات پلیس به ارتکاب جرم انتسابی خود اقرار و انگیزه خود از این اقدام را دوست یابی و افزایش اعضاء در اینستاگرام اعلام کرد.
 
فرمانده انتظامی گنبدکاووس به شهروندان توصیه کرد: در فضای مجازی از بارگذاری محتوایی که مغایر با قانون می باشد؛خودداری کنند.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1714908
ارسال نظر
نظرات