شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:40 منتشر شده در مورخ: 1399/12/18 شناسه خبر: 1714971
مدیرکل بنیاد مسکن استان:

طرح هادی برای ۳۱۳۰ روستای سیستان و بلوچستان تهیه شد

طرح هادی برای ۳۱۳۰ روستای سیستان و بلوچستان تهیه شد
خلیل منبتی گفت: در سیستان و بلوچستان سه هزار و چهارصد و چهل و یک روستای بالای ۲۰ خانوار که تاکنون برای سه هزارو صد و سی روستا طرح هادی تهیه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خلیل منبتی، مدیرکل بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در حوزه عمران روستایی اقدامات خوبی انجام شده است، در سیستان و بلوچستان سه هزار و چهارصد و چهل و یک روستای بالای ۲۰ خانوار که تاکنون برای سه هزارو صد و سی روستا طرح هادی تهیه شده است.

وی ادامه داد: در حوزه اجرا هم طرح هادی هم در ۶۶۱ روستای سیستان و بلوچستان در سال های گذشته اجرا شده است و از این تعداد طرح هادی در ۱۷۴ روستا در یک سال اخیر انجام شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: بر اساس میزان طرح های هادی تهیه شده بالاترین رتبه در کشور مربوط به سیستان و بلوچستان است.

مدیرکل بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان اظهار کرد: از ابتدای انقلاب تا پارسال طرح هادی برای ۲ هزارو هشتصد و بیست و سه روستا تهیه که در یک سال اخیر هم ۲۹۶ روستا بازنگری شده است.

منبتی خاطرنشان کرد: در مدت یک سال اخیر فعالیت های اجرایی پیشرفت قابل ملاحظه داشت، از ابتدای انقلاب تا سال گذشته ۵۱۰ و در یک سال اخیر ۵۳ روستا آسفالت و در سال های گذشته ۴۵۰ روستا و در یک سال اخیر ۲۰ روستا جدول گذاری شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714971
ارسال نظر
نظرات