شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1399/12/18 شناسه خبر: 1714979
مدیر قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی صابرین تهران خبر داد؛

اهدای ۲۰ سری جهیزیه عیدانه به نیازمندان زاهدانی/۲ هزار بسته کمک مومنانه در سیستان و بلوچستان توزیع شد

اهدای ۲۰ سری جهیزیه عیدانه به نیازمندان زاهدانی/۲ هزار بسته کمک مومنانه در سیستان و بلوچستان توزیع شد
امیر اتابک افضلی گفت: ۲۰ سری جهیزیه به مناسبت عید مبعث، میان نیازمندان زاهدانی توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر اتابک افضلی، مدیر قرارگاه جهادی و محرومیت‌زدایی صابرین تهران در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: از ابتدای امسال ۱۸۰ جهیزیه میان نیازمندان سیستان و بلوچستان توزیع شد که ۲۰ سری جدید نیز که ارزش هر کدام ۲۵ میلیون تومان است به مناسبت عید مبعث به زوج های نیازمند حاشیه شهر که توسط گروه های امین شناسایی و معرفی شده اند، اهدا می شود.
 
وی با بیان این که برای نیمه اول سال آینده توزیع ۲ برابر میزان جهیزیه اهدایی در سال ۹۹ پیش بینی شده است، افزود: همچنین امسال با لبیک گویی به فرمان رهبر معظم انقلاب ۲ هزار بسته کمک مومنانه بین جامعه هدفمان در سیستان و بلوچستان توزیع شد.
 
افضلی ارزش هر بسته معیشتی را ۵۰۰ هزار تومان اعلام و اظهار کرد: اهدای چهار هزار بسته لوازم التحریر به ارزش ۱۴۰ هزار تومان، ۳۰۰ میلیون تومان لباس برای خانواده های کپرنشین و توزیع بیش از ۲ هزار پرس غذای گرم از دیگر اقدام‌هایی است که امسال انجام شد.
 
وی با اشاره به توزیع بسته های بهداشتی، هزار کیلوگرم گوشت گرم و دو تن برنج در این استان، ادامه داد: همچنین مرمت و بازسازی چهار منزل و یک مدرسه در دست انجام است.
 
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ، سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و ابوالقاسم بابائیان، معاون بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح در ارائه این خدمات، همراه این قرارگاه بودند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714979
ارسال نظر
نظرات