شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1399/12/18 شناسه خبر: 1715038
فرمانده نیروی دریایی ارتش مطرح کرد؛

رضایت رهبر معظم انقلاب از همدلی و وحدت بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه

رضایت رهبر معظم انقلاب از همدلی و وحدت بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه
امیر دریادار خانزادی گفت: مدتی قبل که افتخار شرف یابی محضر فرماندهی معظم کل قوا را داشتم، ایشان از همدلی و وحدت بین دو فرمانده و دو نیروی دریایی ارتش و سپاه بسیار احساس رضایت و خشنودی داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نشست هم افزایی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه  با حضور  امیر دریادار خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش و سردار دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه  وجمعی از معاونان و فرماندهان دو نیرو، در ستاد نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

امیر دریادار خانزادی در این دیدار با اشاره به اینکه امنیت حاکم در مناطق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و دریاهای با حضور پیوسته و مقتدرانه نیروهای دریایی ارتش و سپاه به وجود آمده است، گفت: مدتی قبل که افتخار شرف یابی محضر فرماندهی معظم کل قوا را داشتم، ایشان از همدلی و وحدت بین دو فرمانده و دو نیروی دریایی ارتش و سپاه بسیار احساس رضایت و خشنودی داشتند.

سردار تنگسیری نیز در این دیدار اظهار کرد: امروز همگرایی و وحدت بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه از بالاترین تا پایین‌ترین سطوح وجود دارد و این هم افزایی و یکپارچگی مایه افتخار نیروهای مسلح است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1715038
ارسال نظر
نظرات