شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:41 منتشر شده در مورخ: 1399/12/18 شناسه خبر: 1715059
استاندار خراسان رضوی خبر داد؛

افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر خراسان رضوی به ۳۱۰۰ نفر

افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر خراسان رضوی به ۳۱۰۰ نفر
معتمدیان گفت: با افتتاح مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب معتادان متجاهر شماره یک مشهد ظرفیت نگهداری این افراد در سطح استان به ۳۱۰۰ نفر خواهد رسید و این میزان در سال ۱۴۰۰ نیز به ۸۸۰۰ نفر افزایش خواهد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی صبح امروز در مراسم آغاز به کار مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب معتادان متجاهر شماره یک مشهد که با حضور فرماندار مشهد، معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و جمعی از اعضای شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: استان خراسان رضوی به دلیل همجواری با افغانستان، یکی از استان های درگیر با مواد مخدر است.

وی افزود: با توجه به هماهنگی همه ارگان های استان و حمایت های دستگاه قضایی عملکرد بسیار خوبی در این رابطه داشته ایم.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه در سال جاری ۴۰ تن کشفیات داشته ایم، تصریح کرد: این رقم نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش داشته است.

معتمدیان با بیان اینکه تاکنون ۳۸۳ شهید تقدیم این راه شده است، تصریح کرد: در بحث ساماندهی معتادین متجاهر اقدامات خوبی انجام گرفته و برنامه هایی را انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه امروز افتتاح چهار مرکز را در سطح استان خواهیم داشت، تاکید کرد: این چهار مرکز در شهرستان های تربت حیدریه، نیشابور، سبزوار و قوچان قرار داشته و ظرفیت ۸۰۰ نفر برای نگهداری معتادان متجاهر در این مراکز وجود دارد.

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از امروز با این افتتاح ظرفیت نگهداری این افراد در سطح استان به ۳۱۰۰ نفر خواهد رسید و این میزان در سال ۱۴۰۰ نیز به ۸۸۰۰ نفر افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715059
ارسال نظر
نظرات