شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 17:25 منتشر شده در مورخ: 1399/12/18 شناسه خبر: 1715179
معاون فرهنگی اوقاف استان قزوین:

بیش از ۲۱۰۰بسته معیشتی در قزوین توزیع می‌شود

بیش از ۲۱۰۰بسته معیشتی در قزوین توزیع می‌شود
رضا نوروزی، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف استان قزوین گفت: در ششمین مرحله از کمک‌های مومنانه بیش از ۲هزار و ۱۰۰بسته معیشتی و بن کارت‌ به نیازمندان در سراسر استان اهدا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به فعالیت‌های اوقاف اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از رسالت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه، بحث اجرای امینانه نیات واقفین است این مسئله در طی سال انجام می‌شود.

وی افزود: این اقدامات خیرخواهانه در برخی از مواقع به صورت بسیار گسترده‌تر در راستای اجرای نیت‌های واقفین و دستگیری از نیازمندان به منصه ظهور گذاشته می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان قزوین تصریح کرد: یکی از طرح‌های اداره اوقاف و امور خیریه بحث دست‌های مهربانی است که همه ساله در ایام سال تحویل و عید نوروز برای کمک به نیازمندان اجرا می‌شود.

اجرای ششمین مرحله از کمک‌های مومنانه با عنوان تبرکات مهدوی
 
وی عنوان کرد: امسال با توجه به تقارن اعیاد ماه شعبان و به ویژه مناسبت نیمه شعبان و ایام ولادت امام زمان(عج) ششمین مرحله از رزمایش کمک‌‌های مومنانه در سال جاری تحت عنوان "تبرکات مهدوی" برگزار می‌شود.
 
نوروزی بیان کرد: در واقع این اقدام همان طرح دست‌های مهربانی است که سال‌های قبل هم اجرا می‌شد اما امسال به یمن میلاد مبارک حضرت ولیعصر(عج) تحت عنوان تبرکات مهدوی اجرا می‌شود.
 
وی در پایان گفت: در ششمین مرحله از کمک‌های مومنانه بیش از ۲هزار و ۱۰۰بسته معیشتی و بن‌کارت‌ از محل بخشی از موقوفات غیرمتصرفی به نیازمندان در سراسر استان اهدا می‌شود.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1715179
ارسال نظر
نظرات