شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 22:40 منتشر شده در مورخ: 1399/12/18 شناسه خبر: 1715309
کارشناس هواشناسی اعلام کرد

کاهش محسوس دما در استان یزد

کاهش محسوس دما در استان یزد
قاسم راجی گفت: دما در استان یزد بین ۸ تا ۱۲ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و می‌طلبد کشاورزان اقدامات لازم را برای جلوگیری از هرگونه خسارت مدنظر داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، قاسم راجی کارشناس هواشناسی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: برای فردا و پس‌فردا آسمان استان یزد کمی ابری خواهد بود؛ در ساعات بعد از ظهر نیز، وزش باد نسبتا شدید با احتمال گرد وخاک در استان پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: اما از پنجشنبه سامانه دیگری وارد استان یزد خواهد شد که موجب می‌شود از عصر روز پنجشنبه تا اوایل روز شبنه، افزایش ابر، وزش باد شدید همراه با گرد وخاک به خصوص برای روز جمعه و همچنین بارش‌های پراکنده را در استان داشته باشیم. این بارش‌ها بیشتر در ارتفاعات و نیمه شمالی استان رخ خواهد داد.

کارشناس هواشناسی اظهار داشت: بعد از گذر این سامانه، کاهش قابل توجه دما را از عصر جمعه خواهیم داشت، به طوری که دما در استان یزد بین ۸ تا ۱۲ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و می‌طلبد کشاورزان اقدامات لازم را برای جلوگیری از هرگونه خسارت مدنظر داشته باشند.

راجی عنوان کرد: شب گذشته سبزدشت با کمینه دمای چهار درجه سانتیگراد زیر صفر و گاریزات با کمینه دمای دو درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقاط استان بودند. کمینه دمای شهر یزد نیز امروز صبح شش درجه سانتیگراد بالای صفر بود.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1715309
ارسال نظر
نظرات