شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:12 منتشر شده در مورخ: 1399/12/19 شناسه خبر: 1715368
رئیس مجلس :

موضوعات مرز و کولبری تعیین تکلیف می‌شود/ توجه ویژه به محرومیت‌زدایی کردستان در بودجه ۱۴۰۰ شده است

موضوعات مرز و کولبری تعیین تکلیف می‌شود/ توجه ویژه به محرومیت‌زدایی کردستان در بودجه ۱۴۰۰ شده است
قالیباف در خصوص اهداف سفر خود گفت: توجه ویژه به محرومیت‌زدایی کردستان در بودجه ۱۴۰۰ شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از کُردتودی، محمدباقر قالیباف با ورود به فرودگاه سنندج در جمع خبرنگاران عنوان کرد: کردستان یکی از مناطق با پتانسیل بالا در کشور است اما متناسب با این ظرفیت ها توسعه پیدا نکرده و محروم مانده است.

قالیباف افزود: پس از اتمام برنامه بودجه در مجلس، کردستان به عنوان اولین مقصد سفر کاری انتخاب شد تا پروژه های ناتمام استان مورد بررسی قرار گیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: از قبل، در جریان مشکلات استان کردستان قرار گرفته ام و امروز و فردا با حضور در تعدادی از شهرهای کردستان موارد لازم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی توجه به موضوع محرومیت زدایی کردستان جزو توجهات ویژه در برنامه بودجه سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و گفت: ردیف اعتبارات خوبی برای این مورد لحاظ شده است.

قالیباف گفت: در این سفر سه نفر از روسای کمیسیون‌ها از جمله رئیس کمیسیون صنایع مجلس حضور دارند که در کردستان بتوانیم به حوزه صنایع بخصوص صنایع تبدیلی و مسائل کشاورزی کمک کنیم.

به گفته رئیس مجلس شورای اسلامی بررسی مشکل آب شرب و کشاورزی کردستان یکی دیگر از برنامه‌های سفر او به این استان است و در ادامه عنوان کرد: برای رفع موضوعات و مسائل مرز و کولبری نیز که از زخم‌های کهنه مردم کردستان و دیگر مردم شمالغرب است، راهکارهایی اندیشیده خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715368
ارسال نظر
نظرات