شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:58 منتشر شده در مورخ: 1399/12/19 شناسه خبر: 1715436
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر؛

فضای مجازی به میدان تاخت‌ و تاز دشمن و هجمه به ارزش‌ها تبدیل شده است

فضای مجازی به میدان تاخت‌ و تاز دشمن و هجمه به ارزش‌ها تبدیل شده است
محمد هراتی گفت: فضای مجازی به میدان تاخت‌ و تاز دشمن و هجمه به ارزش‌ها تبدیل شده است بایددر این فضای رها اقدامی جدی انجام گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، وحدت را رمز پیروزی و نماد همدلی مسلمانان دانست و بیان کرد: مهم‌ترین دلیل به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران اتحاد و یکدلی بین مردم بوده و به برکت این انقلاب وحدت در جامعه منسجم و تشکیل شده است.

وی افزود: کشور ایران در رسانه‌های غربی و معاند به تصویر کشیده می‌شود و با آن چیزی که در واقعیت وجود دارد کاملاً متفاوت است و اگر همیشه اتحاد و وحدت بین مردم استوار و پایدار باشد، هیچ‌ کدام از نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان راه به‌ جایی نمی‌تواند ببرد.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر تصریح کرد: دشمن در فضای مجازی عقاید و اخلاق جوانان را مورد هدف قرار داده و خصوصا نباید در این فضاها به دشمن فرصت پیاده سازی نقشه های شوم و فتنه انگیز را داد.

وی عنوان کرد: همبستگی مسلمانان در طول تاریخ اسلام عامل عزت، قدرت اسلام و مسلمین بوده و جمهوری اسلامی تنها منادی راستین وحدت است و کسانی که قصد رخنه در صفوف تشیع و تسنن با هدف ایجاد اختلاف دارند عامل استکبار جهانی هستند.

این مقام مسئول با اشاره به این که حفظ اتحاد و انسجام ملی بین امت های اسلامی بسیار ضروری بوده، تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان اسلام متوجه شدند اگر وحدت که پیام انقلاب است بین مسلمانان شکل بگیرد، استکبار و صهیونیست با مشکل مواجه خواهند شد؛ لذا با خرج هزینه‌های هنگفت سعی کردند بین شیعه و سنی تفرقه و اختلاف بیندازند تا بتوانند به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.

وی عنوان کرد: دشمن به دنبال پیاده سازی افکار خود در بین مسلمانان و جامعه اسلامی است و در این راه گستاخی هایی را انجام می دهد که مسلمانان باید در مقابل آن ایستادگی و با حفظ وحدت در مقابل هر گونه دسیسه های دشمنان بایستند.

هراتی با اشاره به پیامدهای وحدت بین صفوف جامعه اسلامی، خاطرنشان کرد: نخستین و ارزنده ترین اثر وحدت حفظ دین اسلامی است، اگر اتحاد و یکپارچگی حادث و قلب ها به هم نزدیک شود، دین اسلام حفظ خواهد شد و پیامبر اکرم(ص) ۲۳ سال تلاش کرد تا پرچم اسلام را در دنیا به اهتزاز درآورد و امروزه همه مسلمانان در مقابل این دغدغه رسول الله(ص) مکلف هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715436
ارسال نظر
نظرات