شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:42 منتشر شده در مورخ: 1399/12/19 شناسه خبر: 1715457
در چهارمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی انجام شد؛

تلاشی از جنس کمک‌های مومنانه با رویکرد آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد/ از توزیع ۵۰ بسته معیشتی تا رهایی ۱۷ نفر از بند اسارت

تلاشی از جنس کمک‌های مومنانه با رویکرد آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد/ از توزیع ۵۰ بسته معیشتی تا رهایی ۱۷ نفر از بند اسارت
مسئول بسیج حقوقدانان سیستان وبلوچستان گفت: چهارمین مرحله نهضت آزاد سازی زندانیان با اولویت جرائم غیرعمد، منجر به رهایی ۱۷ نفر از بند اسارت انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالحسن رضایی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در چهارمین مرحله از نذر رهایی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد هفده نفر از زندانیان سیستان و بلوچستان در سطح استان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

وی افزود: این بخش از آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد به عنوان بخشی از مجموعه فعالیت های کمک های مومنانه به شمار می رود.

این مقام مسئول ادامه داد: در این مرحله از رزمایش کمک های مومنانه شماری از زندانیان با مساعدت کانون های حقوقدانان در سطح استان از بند اسارت رهایی یافتند.

رضایی در تکمیل مطلب فوق اذعان کرد: پنج نفر از زندانیان در شهرستان زاهدان، چهار نفر زابل، چهار نفر خاش، سه نفر چابهار و یک نفر از سراوان بودند که با مساعدت و پیگیری کانون های بسیج حقوقدانان و جلب رضایت شکایت به آغوش خانواده بازگشتند.

وی در ادامه گفت: تلاش ما این است تا با کمک خیرین بتوانیم زمینه آزادسازی تمامی زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم کنیم.

مسئول بسیج حقوقدانان استان خاطر نشان کرد: همچنین در این مرحله از کمک های مومنانه تعداد ۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715457
ارسال نظر
نظرات