شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:44 منتشر شده در مورخ: 1399/12/19 شناسه خبر: 1715473
سرپرست فرمانداری شیروان تاکید کرد؛

لزوم ساماندهی و تقویت فضای مجازی در انتخابات

لزوم ساماندهی و تقویت فضای مجازی در انتخابات
علی ذوالفقاری گفت: در حال حاضر فضای سیاسی و انتخاباتی بیشتر در بستر رسانه و فضای مجازی و به صورت انفرادی در حال شکل گیری است که با توجه به شیوع کرونا، تقویت این مهم مورد تاکید است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری شیروان، علی ذوالفقاری، رییس ستاد انتخابات و رییس هیات اجرایی انتخابات شیروان امروز در نشست با اعضای هیات نظارت ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شیروان اظهار داشت: تعامل بین هیات نظارت و هیات اجرایی در راستای اجرای دقیق قانون همچون سنوات گذشته مورد تاکید است.

وی افزود: انتخابات ۱۴۰۰ با هر رویکرد و هدفی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و یکی از مهمترین فرازهای تاریخ انقلاب اسلامی خواهد بود.

رییس ستاد انتخابات شیروان گفت: مشارکت حداکثری، سلامت، امنیت و رقابت چهار مولفه مورد تاکید مقام معظم رهبری در بحث انتخابات است که زمینه و بستر مناسب جهت برگزاری با شکوه انتخابات پیش رو را فراهم می سازد.

ذوالفقاری ادامه داد: در حال حاضر فضای سیاسی و انتخاباتی بیشتر در بستر رسانه و فضای مجازی و بصورت انفرادی در حال شکل گیری است که با توجه به شیوع کرونا، تقویت این مهم مورد تاکید است.

سرپرست فرمانداری شیروان خاطرنشان کرد: افرادی که قصد کاندیداتوری در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را دارند سریعتر گواهی عدم سوءپیشینه را با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی دریافت کنند تا در زمان ثبت نام با مشکل مواجه نشوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715473
ارسال نظر
نظرات