شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1399/12/19 شناسه خبر: 1715536

آغاز تزریق واکسن کرونا از فردا در مراکز سالمندان البرز

آغاز تزریق واکسن کرونا از فردا در مراکز سالمندان البرز
مدیرکل بهزیستی البرز گفت: تزریق واکسن کرونا از فردا در مراکز سالمندان آغاز و بعد از آن به ترتیب اولویت به مددجویان سایر مراکز نیز تزریق می‌ شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، اسدالله حیدری با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۲۰۰ مددجو در مراکز شبانه‌روزی سالمندان، اعصاب و روان و جسمی حرکتی تحت نظارت بهزیستی استان نگهداری می‌شوند، اظهار کرد: در حال حاضر ۵۳ مرکز خصوصی تحت پوشش بهزیستی در البرز فعال است.

وی با بیان اینکه این مراکز به فراخور خدماتی که به مددجویان ارائه می‌دهند مبالغی دریافت می‌کنند، افزود: البته از این ۳۲۰۰ نفر، حدود ۷۲۰ مددجو فاقد سرپرست موثر و یا مجهول الهویه  هستند که بهزیستی تمام هزینه نگهداری آنها را به مراکز پرداخت می‌کند.

این مسئول اضافه کرد: مددجویان در این مراکز از خدماتی مثل فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، توانبخشی، خدمات پزشکی، مشاوره و ... برخوردار هستند.

مدیرکل بهزیستی البرز با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز خصوص تحت پوشش بهزیستی افزود: خوشبختانه امسال واکسن آنفلوآنزا به همه این مددجویان تزریق شده و در خصوص واکسن کرونا هم باید گفت تزریق این واکسن از فردا در مراکز سالمندان آغاز و بعد از آن به ترتیب اولویت به مددجویان سایر مراکز نیز تزریق می‌شود.

حیدری گفت: بهزیستی به خانواده تمامی مددجویان تحت پوششی که در مراکز عنوان شده نگهداری می‌شوند ماهانه کمک هزینه‌ای پرداخت می‌کند که با توجه به نوعیت خدماتی که مرکز به آنها ارائه می‌دهد متفاوت است.

 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715536
ارسال نظر
نظرات