شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 17:13 منتشر شده در مورخ: 1399/12/19 شناسه خبر: 1715561
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان:

جشن عید مبعث به صورت مجازی برگزار می‌شود

جشن عید مبعث به صورت مجازی برگزار می‌شود
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان گفت: جشن عید سعید مبعث همراه با کرسی تلاوت قرآن کریم شامگاه چهارشنبه (شب عید) به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا نظری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: جشن عید سعید مبعث به عنوان یک برنامه فرهنگی- قرآنی در شامگاه چهارشنبه (20 اسفندماه- شب عید) به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه زمان برگزاری این مراسم از ساعت 21 تا 22 خواهد بود، خاطرنشان کرد: کرسی تلاوت قرآن در محل دارالقرآن کریم زنجان برگزار می‌شود.

نظری با بیان اینکه این برنامه با دعوت از قاریان و مداحان مشهور شهر زنجان برگزار خواهد شد، افزود: پس از کرسی تلاوت قرآن کریم، گروه سرود و تواشیح به اجرای برنامه پرداخته و در ادامه مداحان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید مبعث به مولودخوانی خواهند پرداخت.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان گفت: به قید قرعه از 10 نفر از حاضران آنلاین (پخش زنده) این مراسم با تقدیم هدایایی، تقدیر خواهد شد.

وی اظهار داشت: این مراسم به صورت مجازی و فقط از طریق صفحات مجازی شبکه‌های اجتماعی سامزان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و دارالقرآن کریم پخش خواهد شد که اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه صورت می‌پذیرد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان در خصوص برنامه‌های اعیاد شعبانیه و عید نوروز این سازمان گفت: با توجه به محدودیت‌های کرونایی هنوز تکلیف این برنامه‌ها مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه برای برگزاری برنامه‌ها هم به صورت مجازی و هم به صورت میدانی همزمان برنامه‌ریزی کرده‌ایم، اظهار داشت: نحوه برگزاری برنامه‌های فرهنگی شهرداری در اعیاد شعبانیه و عید نوروز بستگی به نظرات کارشناسان بهداشتی دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715561
ارسال نظر
نظرات