شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:08 منتشر شده در مورخ: 1399/12/19 شناسه خبر: 1715575
سرپرست شبکه بهداشت شهرستان خبر داد؛

آغاز واکسیناسیون کادر درمانی کرونا در راز و جرگلان

آغاز واکسیناسیون کادر درمانی کرونا در راز و جرگلان
رضاعلی یوسفی از ترزیق اولین واکسن کرونا به کادر درمانی صبح امروز با حضور رییس و دبیر ستاد کرونا شهرستان راز و جرگلان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا علی یوسفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان رازوجرگلان در گفتگو با عصر اترک گفت: طبق دستورالعمل کشوری واکسیناسیون کرونا، در مرحله اول برای کادر بهداشت و درمان انجام خواهد شد که در حال حاضر برای دو مرکز راز و یکه سعود که ۱۶ ساعته است ترزیق انجام می شود.

وی افزود: رازوجرگلان در حال حاضر ۲۰۹ کادر درمانی دارد که ۱۷ نفر در این دو مرکز ۱۶ ساعته در الویت ترزیق قرار گرفته و واکسینه می شوند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان راز و جرگلان با بیان اینکه این کادر شامل نیروهای آزمایشگاهی، پزشکان، ماماها و  پرستاران هستند، اظهارکرد: مرحله بعدی ۸ روز دیگر انجام خواهد شد.

یوسفی همچنین در باره وضعیت انتشار ویروس کرونا در رازوجرگلان گفت: از دو هفته گذشته وضعیت شهرستان راز و جرگلان آبی است و هیچ بیماری بستری شده نداشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: با این حال این شهرستان باز هم در رعایت پروتکل ها  از جمله استفاده ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، شستشوی دست ها و حضور در مراسمات رتبه پایینی دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715575
ارسال نظر
نظرات