شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:27 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715777
معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی خبر داد

کاشت درخت به یاد شهدای طلبه و رسانه استان مرکزی

کاشت درخت به یاد شهدای طلبه و رسانه استان مرکزی
شهرجردی گفت: پنج‌شنبه 21 اسفندماه با حضور جمعی از مسئولین استانی از جمله جامعه روحانیت و اصحاب رسانه کاشت نهال به یاد شهدای رسانه و طلبه استان مرکزی انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار احمد شهرجردی معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی از کاشت نهال به یاد شهدای خبرنگار و طلبه استان مرکزی خبر داد و گفت: در آستانه فرا رسیدن بهار طبیعت و به مناسبت روز شهید، با همکاری روابط عمومی و تبلیغات سپاه روح‌الله و سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کنگره ملی نقش امام خمینی ره در دفاع مقدس و۶۲۰۰ شهید استان مرکزی و گروه جهادی رسانه‌ای شهید آوینی طرح اقدام به غرس نهال در منطقه گردشگری دره گردو اراک خواهیم کرد.

وی به دیدگاه اسلام درخصوص اهمیت درختکاری اشاره کرد و افزود: در دین مقدس اسلام، بنابر آیات و روایات و سیره معصومین(ع) می‌توانیم به نقش و اهمیت این نعمت و موهبت عظیم پروردگار عالم پی ببریم.

معاون روابط عمومی  سپاه روح‌الله استان مرکزی با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ درختکاری تصریح کرد: جمله مقام معظم رهبری درخصوص فرهنگ که می‌فرمایند فرهنگ به مثابه هواست اهمیت این موضوع را دوچندان می‌کند زیرا همان طور که هوا برای انسان ضروری‌ است، جامعه هم به فرهنگ نیاز مبرم دارد.

شهرجردی در ادامه با بیان اینکه کاشت درخت به یاد شهدا نیز مروج فرهنگ ایثار، شهادت و فرهنگ نگهداری از منابع طبیعی است، تاکید کرد: شهدا امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و همه ما در برابر این ازخودگذشتگی مسئولیم و شایسته است به نشان قدردانی از ایثار این حماسه‌سازان درحرکتی نمادین نسبت به این فرهنگ اقدام نمائیم.

گفتنی است پنج شنبه 21 اسفندماه با حضور جمعی از مسئولین استانی از جمله جامعه روحانیت و اصحاب رسانه کاشت نهال به یاد شهدای رسانه و طلبه استان مرکزی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715777
ارسال نظر
نظرات