شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:59 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715778
معاون عمرانی استاندار زنجان:

افتتاح پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان ـ قزوین قبل از خرداد ۱۴۰۰امکان‌پذیر نیست

افتتاح پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان ـ قزوین قبل از خرداد ۱۴۰۰امکان‌پذیر نیست
سلطانی با بیان اینکه پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان ـ قزوین به صورت مستمر رصد می‌شود، گفت: افتتاح این پروژه قبل از خرداد ماه سال آینده حتی در صورت تأمین اعتبار امکان‌پذیر نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا با اشاره به روند اجرای پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان ـ قزوین اظهار کرد: این پروژه از جمله پروژه‌های اولویت‌دار استان زنجان است که به جد پیگیری می‌کنیم تا به اتمام برسد.

وی با تاکید براینکه به صورت مرتب این پروژه مورد بازدید قرار می‌گیرد، تصریح کرد: سه شرکت در حوزه استان زنجان مشغول به کار هستند و کارهای هر سه شرکت به صورت مستمر رصد می‌شود.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار زنجان ابراز کرد: کارهای اجرای پروژه براساس زمانبندی جلو می‌رود.

وی با تاکید براینکه یکی از قطعا کمی از زمانبدی تعیین شده عقب است ادامه داد: تمهیدات لازم برای جبران عقب ماندگی شرکت مورد نظر در دست اقدام است.

سلطانی خاطرنشان کرد: اگر اجرای پروژه‌ با همین روال ادامه داشته باشد و تزریقات مالی هم تداوم یابد پروژه در موعد مورد نظر به پایان می‌رسد.

وی افزود: براساس برآوردهایی که داشتیم این پروژه تا پایان خرداد ماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار زنجان خاطر نشان کرد: اگر بودجه این پروژه به صورت منظم هم تامین شود از نظر فنی تا قبل از خردادماه قابل افتتاح نخواهد بود.

به گزارش موج رسا، طبق اعلام مدیرکل راه آهن شمالغرب پروزه دو خطه کردن راه آهن زنجان - قزوین قرار بود تا پایان سال ۹۹ به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715778
ارسال نظر
نظرات