شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715782
رییس شورای شهر تربت حیدریه عنوان کرد؛

طلب ۲۰ میلیارد تومانی شهرداری تربت حیدریه از محل عوارضات شهری

طلب ۲۰ میلیارد تومانی شهرداری تربت حیدریه از محل عوارضات شهری
وطندوست گفت: مدیریت شهری حدود ۲۰ میلیارد تومان از محل عوارضات شهری طلب دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد وطن دوست در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: خدمات و تلاشهای کارگران و کارکنان شهرداری در گوشه وکنار شهر مشهود است و در روزهای منتهی به پایان سال همه پرسنل ستادی و کارگران واحد های خدماتی در تلاش هستند تا شهر را مهیای استقبال از بهار کنند.

 وی با بیان اینکه حقوق و عیدی پایان سال پرسنل شهرداری پرداخت شده، افزود: تیم درآمدی، مالی و شهرسازی شهرداری با کار مضاعف در این ایام پاسخگوی ارباب رجوعان بوده و جا دارد از همه شهروندانی که با مدیریت شهری همراهی و با بهره بردن از تخفیفات ارائه شده اقدام به پرداخت بدهی های خود کردند تشکر کنیم.

وطندوست بیان کرد:  از سایر همشهریان گرامی نیز دعوت می کنیم تا در فرصت باقیمانده از تخفیفات استفاده کنند و امیدواریم در ادامه حقوق اسفند کارگران و پرسنل شهرداری نیز واریز شود.

رئیس شورای اسلامی شهر گفت: مدیریت شهری حدود ۲۰ میلیارد تومان از محل عوارضات شهری طلب دارد و متاسفانه شهروندان تا زمانیکه سروکارشان به شهرداری نیفتد برای پرداخت بدهی های خود اقدام نمی کنند و این موجب می شود تا علاوه بر اینکه خودشان با مشکل مواجه می شوند  سیستم مدیریت شهری برای ارائه خدمات با کمبود اعتبارات مواجه باشد.

وطندوست به موضوع تشکیل صف هایی برای تهیه مرغ در سطح شهر اشاره کرد و گفت: در شرایطی که مسئولین بهداشتی در کشور و شهر بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی، در راستای پیشگیری از شیوع موج جدید ویروس کرونا تاکید فراوان دارن اما با بی تدبیری و عدم نظارت ها شاهد آن هستیم که شهروندان برای تهیه برخی اقلام مورد نیاز خود مجبور به حضور در صف هایی هستند که هیچگونه اصولی بهداشتی را نمی توان در آنها رعایت کرد.

وی بیان داشت: وضعیت توزیع برخی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم باید به بهترین شکل ممکن مدیریت شود و از متولیان امر درخواست داریم تا هر چه زودتر تدابیر لازم جهت تامین این اقلام اندیشیده شود، زیرا شان شهروندان در صف ایستادن برای تهیه مرغ نیست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715782
ارسال نظر
نظرات