شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715805
سرپرست اداره استاندارد تربت حیدریه:

اداره استاندارد تربت‌حیدریه راه‌اندازی شد

اداره استاندارد تربت‌حیدریه راه‌اندازی شد
عباسپور از راه‌اندازی اداره استاندارد تربت‌حیدریه خبر داد و گفت: از آنجا که از سال ۹۷ دفتر گمرک در این شهرستان راه‌اندازی شده‌بود، ایجاد دفتر نمایندگی استاندارد به عنوان یک دستگاه مکمل در این خطه ضروری بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی عباسپور سرپرست اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: از آنجا که از سال ۹۷ دفتر گمرک در این شهرستان راه‌اندازی شده‌بود، ایجاد دفتر نمایندگی استاندارد به عنوان یک دستگاه مکمل در این خطه ضروری بود.

وی تصریح کرد: وجود نزدیک به ۷۰ واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان و نیز سه شهرک صنعتی که ۲ شهرک در تربت‌حیدریه و یک شهرک در بخش جلگه رخ واقع هستند، همگی بر استقرار اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی در این خطه دلالت دارند.

سرپرست اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی تربت‌ حیدریه همچنین گفت: با توجه به این‌که این خطه قطب تولید زعفران در کشور است و بخش زیادی از محصولات فراوری شده آن به سلامت مردم ارتباط دارد، یکی از وظایف اصلی ما حفظ ایمنی و سلامت جامعه است زیرا این مهم معامله‌پذیر نیست.

وی افزود: لذا نظارت بر تحوه تولید و فراوری محصولات خوراکی در تربت‌حیدریه که ریشه کشاورزی دارند، مسولیت ما را در این شهرستان سنگین‌تر می‌کند.

عباسپور اظهار کرد: اکنون این اداره در ساختمان فرمانداری مستقر است و بزودی با چارت تشکیلاتی جدید و در ساختمانی مستقل به کار خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715805
ارسال نظر
نظرات