شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715817
امیرعبداللهیان در دیدار سفیر دانمارک:

آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه برجام را به سوی مرگ کشاندند

آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه برجام را به سوی مرگ کشاندند
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل، سیاست مذاکراتى اروپا و عدم تلاش جدى براى لغو تحریم‌هاى یکجانبه آمریکا علیه مردم ایران را فرصت سوزى خواند و تاکید کرد: جمهوری اسلامی سناریوهای جدیدتری دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با یسپر وار، سفیر دانمارک در تهران، دیدار و گفتگو کرد.

دو طرف در این دیدار در خصوص مسائل و موضوعات مختلف از جمله لزوم گسترش مناسبات و ارتباطات پارلمانى فیمابین مجالس دو کشور و برخى تحولات منطقه و جهان، به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

توسعه مناسبات همه جانبه پارلمانی، همکاری کمیسیون هاى تخصصى و گروه‌های دوستی پارلمانی، تبادل هیأت ها و همچنین توسعه همکارى هاى اقتصادی فیمابین، از جمله مسائل دوجانبه مورد تاکید طرفین در این دیدار بود.

امیرعبداللهیان با انتقاد از بى عملى سه کشور اروپایى مذاکره کننده در برجام، تاکید کرد که آمریکا و سه کشور انگلیس، آلمان و فرانسه با رفتار خود، برجام را به سوى مرگ کشاندند.

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل در پایان سیاست مذاکراتى اروپا و عدم تلاش جدى براى لغو تحریم هاى یکجانبه آمریکا علیه مردم ایران را فرصت سوزى خواند و خاطرنشان کرد: چنانچه تحریم هاى ایران لغو نشود و طرف هاى مقابل به تعهدات خود عمل نکنند، جمهورى اسلامى ایران سناریوهای جدیدتری دارد.

سفیر دانمارک در تهران: عمل به تعهدات برجامی از سوی همه طرف‌ها ضروری است

یسپر وار، سفیر دانمارک در تهران نیز در این دیدار، علاوه بر تاکید بر همکارى هاى رو به رشد دانمارک با جمهورى اسلامى ایران و اشاره به اهمیت همکارى هاى پارلمانى، مواضع کشور متبوعش در حمایت از توافق برجام و لزوم حفظ و احیاى آن از سوى همه طرفها با عمل به تعهداتشان را تشریح کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715817
ارسال نظر
نظرات