شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715846
با حضور مسوولان گلستانی؛

افتتاح رسمی ستاد انتخابات در استان گلستان/ انتخاب ۳هزار و ۳۹۴ نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستا

افتتاح رسمی ستاد انتخابات در استان گلستان/ انتخاب ۳هزار و ۳۹۴ نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستا
حق شناس، گفت: در استان گلستان در ۹۹۸ نقطه که ۳۴ نقطه شهری است و باقی آن روستایی است ۳ هزار و ۳۹۴ نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، هادی حق‌شناس صبح امروز در جلسه افتتاح ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گلستان اظهار کرد: گاهی اگر به ریشه مسائل پرداخته شود شاید از تفسیر صدها ساعت شایعات جلوگیری شود.

استاندار گلستان، خاطرنشان کرد: در استان گلستان در ۹۹۸ نقطه که ۳۴ نقطه شهری است و باقی آن روستایی است ۳ هزار و ۳۹۴ نفر در شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب می‌شوند.

وی، افزود: ما هر کاری انجام دهیم که سرمایه اجتماعی را انجام دهیم باعث افزایش قدرت کشور در جهان خواهد شد، علاوه بر‌ موضوعات اقتصادی موضوع کم‌اعتمادی نیز معضل کشور است.

حق‌شناس گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات گذشته ۵۸ درصد بوده و ما ۹۹ روز فرصت داریم این سرمایه اجتماعی را افزایش دهیم.

استاندار گلستان، تصریح کرد: کسانی که قانون اساسی را نوشتند می‌بینیم چقدر حکیم بودند که این قانون را با این زیبایی نوشته‌اند و اگر به اصول قانون اساسی پایبند باشیم و بند بند آن را اجرا کنیم حاصل این اجرای قانون، نظم و خیر برای مردم است.

وی، متذکرشد: با دل کار کردن در انتخابات بدون شک نفع آن برای خود ما و مردم خواهد بود، در انتخابات هر کاری که بتوان کرد که یک نفر حتی بیشتر پای صندوق بیاید باعث افزایش سرمایه اجتماعی خواهد شد و پایبندی کشور را در پی خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1715846
ارسال نظر
نظرات