شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715863
استاندار خراسان شمالی:

فرودگاه جاجرم، بازسازی و تکمیل می‌شود

فرودگاه جاجرم، بازسازی و تکمیل می‌شود
محمدعلی شجاعی گفت: طی تفاهم نامه منعقد شده میان سازمان برنامه ریزی استان، معاونت عمرانی استانداری و شرکت آلومینیای جاجرم مقرر شد تا امر بازسازی، اصلاح و تکمیل فرودگاه جاجرم و بهسازی ایستگاه راه آهن امیر آباد انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری جاجرم، محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی صبح امروز در آیین افتتاحیه مرکز آموزش هوانوردی فراسپهر ایرانیان در محل فرودگاه بجنورد افزود: این امر در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی صنایع انجام شده و فرودگاه جاجرم به عنوان فرودگاه بخش خصوصی تکمیل، اصلاح و بازسازی می شوند.

وی تصریح کرد : علاوه بر آن طی انعقاد این تفاهم نامه اتصال به ریل سراسری کشور با ساخت ایستگاه امیرآباد توسط آلومینیای جاجرم نیز صورت می گیرد.

شجاعی ساخت فرودگاه و راه آهن را بعنوان محورهای اصلی توسعه قلمداد کرد و گفت: با توسعه این محورها شاهد تولید ثروت و ایجاد اشتغال برای مردم استان خواهیم بود.

وی افتتاح هر بخشی را گامی در جهت توسعه دانست و خاطرنشان کرد: قدم های ما به سمت توسعه ورفع نداشته هاست.

شجاعی توسعه مراکز آموزش صنعت هوانوردی را مهم دانست و افزود: توسعه این صنعت از ملزومات کشور است و اینکه سرمایه گذار در این راه قدم برداشته به دنبال تکمیل نداشته هاست.

وی اظهار داشت: با پیگیری های بسیار مقرر شده بود تا مباحث پرواز به سایر استانها محقق شود که بیماری کرونا موجب عقب افتادن برنامه ها شد اما این برنامه ها اجرایی خواهد شد. شجاعی خواستار توسعه آموزش در حوزه خلبانی، اختصاص سهمیه برای بورس جوانان استان، ایرتاکسی و مهمانداری در مجموعه کادر پرواز این مرکز شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1715863
ارسال نظر
نظرات