شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715887
سردار حسن‌زاده عنوان کرد:

توزیع ۴۰۰ هزار بسته معیشتی در تهران طی یک سال گذشته

توزیع ۴۰۰ هزار بسته معیشتی در تهران طی یک سال گذشته
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: در یکسال اخیر بالغ بر یک میلیون و ۴۰۰ هزار بسته معیشتی در تهران و همچنین ۵ میلیارد تومان کارت هدیه توسط بسیج، سپاه و سایر نهادها به نیازمندان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسن حسن‌زاده، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، صبح امروز(چهارشنبه ۲۰ اسفند) در آیین آغاز مرحله جدید رزمایش کمک‌های مومنانه و نمایش دستاوردهای یکساله کمک‌های مومنانه سپاه تهران با بیان اینکه امروز آغاز پنجمین مرحله کمک‌های مومنانه را شاهد هستیم، گفت: دستاوردها و عملکرد بسیج، سپاه و مجموعه بهداشت و درمان تهران بزرگ بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه در این یکسال، اتفاقات بزرگی رقم خورد و نظام انقلابی ما مولفه‌ ارزشمندی به‌نام حضور مردم را به رخ دنیا کشید، یادآور شد: از ابتدای شیوع کرونا ضدعفونی معابر تهران به‌عنوان بزرگ‌ترین شهر کشور، توسط بسیجیان انجام شد و بسیجیان تهران در این یکسال خوش درخشیدند.

حسن‌زاده با اشاره به تولید مناسب مواد ضدعفونی و سایر اقلام بهداشتی، گفت: سطح تولید اقلام بهداشتی در مدتی کوتاه به نقطه سر به سر رسید و همه نیازها را تولید کرد و افتخار صادرات این اقلام را نصیب کشور کرد.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ ادامه داد: در یکسال اخیر بالغ بر یک میلیون و ۴۰۰ هزار بسته معیشتی در تهران توزیع شد. همچنین ۵ میلیارد تومان کارت هدیه توسط بسیج، سپاه و سایر نهادها به نیازمندان توزیع شد.

حسن‌زاده افزود: بالغ بر پنجاه میلیون ماسک به صورت رایگان در تهران توزیع شده است.

وی همچنین از تهیه و توزیع بالغ بر دو هزار جهیزیه توسط مردم، پایگاه‌های بسیج و هیئات مذهبی تهران خبر داد.

حسن‌زاده طرح بزرگ شهید سلیمانی را از عملکردهای برجسته نظام انقلابی و مردم در مقابله با کرونا دانست و گفت: به برکت این شهید عزیز و با کمک سپاه، بسیج و بهداشت و درمان این طرح دستاوردهای برجسته‌ای را به ارمغان آورد.

وی خاطرنشان کرد: به‌یاد بیاوریم در اوایل دی و آبان، برآوردها حاکی از این بود که آمار تلفات روزانه به ۱۲۰۰ نفر خواهد رسید، اما با همت بلند مردم و حرکتی عظیم و سازمان یافته در قالب طرح شهید سلیمانی این عدد کاهش یافت و اکنون شاهد تلفات دو رقمی هستیم.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه دست تک تک بسیجیان تهران که در این یکسال، مخلصانه و فداکارانه در مقابله با کرونا حضور داشتند، گفت: فرماندهی میدانی این عملیات بزرگ برعهده سردار سلامی بود که باید از ایشان قدردانی کنیم.

حسن‌زاده تصریح کرد: مجاهدت‌های مربوط به کمک‌ مومنانه تا ریشه کنی کرونا ادامه خواهد داشت و طرح شهید سلیمانی وارد مرحله دوم خود خواهد شد.

وی از سردار محمد یزدی، فرمانده سابق سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران قدرانی کرد و تصریح کرد: بسیاری از فداکاری‌های یکسال گذشته مرهون مدیریت، تواضع، اخلاص و اخلاق مومنانه این فرمانده ارزشمند است.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1715887
ارسال نظر
نظرات