شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715929
آقامیری مطرح کرد:

تشریح جزئیات نحوه ثبت‌نام داوطلبان شورای شهر

تشریح جزئیات نحوه ثبت‌نام داوطلبان شورای شهر
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران جزئیات نحوه ثبت‌نام داوطلبان شورای شهر را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمحمد آقامیری رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران در حاشیه ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر تهران، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: داوطلبان ثبت نام در انتخابات شوراها که برای ثبت نام حضوری مراجعه می‌کنند، مدارک خود را که تحویل می دهند و فرم‌های ثبت نام خود و گواهی ماده ۳۲ را پر می‌کنند که از مسئولان ارشد نباشند و در انتها مدارک تحصیلی شان کنترل می‌شود. 

وی ادامه داد: البته در مراحل بعدی مدارک ثبت نام کنندگان از طریق سیستم هایی که متصل به ثبت احوال است، بررسی می شود و کد رهگیری به این عزیزان داده می شود و پرونده شان تشکیل می‌شود. 

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران تصریح کرد: هیات اجرایی تهران ۱۰ روز فرصت دارد که پرونده  ثبت نام کنندگان را بررسی کند و پرونده افرادی که تائید می شوند را برای هیات نظارت ارسال می‌کنند و بعد از این هیات نظارت نیز ۱۴ روز فرصت دارد که مجدد به صورت ماهیتی  پرونده ها را بررسی و تایید کند. 

آقامیری یادآورشد: افرادی که برای هیات نظارت انتخاب شدند افرادی زبده و باسابقه هستند و تمام تلاش شان برگزاری انتخابات سالم است و جهت گیری خاصی ندارند. 

وی در پایان عنوان کرد: هر یک از داوطلبان اگر مدارکی دارند که می خواهند آنها را ارائه کنند می توانند آن را به دفتر هیات نظارت که روبروی فرمانداری تهران است، بدهند و دفتر نظارت آنهارا بررسی می‌کند و در مهلت قانونی نتیجه را اعلام خواهد کرد. 

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1715929
ارسال نظر
نظرات