شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715933
رئیس سازمان ساماندهی فراورده های کشاورزی شهرداری کرج:

مردم تجمع نکنند؛ مرغ دولتی در ۲۵۰ واحد صنفی توزیع می‌شود/ آغاز عرضه میوه شب عید از جمعه در کرج

مردم تجمع نکنند؛ مرغ دولتی در ۲۵۰ واحد صنفی توزیع می‌شود/ آغاز عرضه میوه شب عید از جمعه در کرج
احمد خیری گفت: با تدبیر ستاد تنظیم بازار البرز ۲۵۰ واحد صنفی توزیع مرغ را بر عهده می گیرند تا مردم مرغ مورد نیاز خود را تامین کرده و تجمع نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری کرج امروز چهارشنبه به عرضه میوه از روز جمعه در ۲۰ جایگاه موقت توزیع میوه در مناطق ده گانه شهرداری کرج اشاره کرد و گفت: توزیع میوه و اقلام شب عید تا ۲۰ فروردین در این غرفه ها ادامه دارد.

احمد خیری با اشاره به اینکه تمهیدات لازم توسط ستاد تنظیم بازار اندیشیده شده و شهروندان نگرانی در زمینه تامین میوه شب عید نداشته باشند، افزود: تمامی بهره برداران، بیش از ۵۰ غرفه  تمام میوه‌ های مورد نیاز خود  با حجمی بیش از ۲۰۰۰ تن را تهیه کرده و در حال توزیع هستند.
 
وی اظهار داشت: روز اول فروردین ماه تمام بازارها تعطیل است و از روز دوم فعالیت در بازارها و غرفه‌ های سیار ادامه پیدا خواهد کرد در نتیجه شهروندان نیاز به ذخیره سازی وحجم انبوه میوه ندارند، البته قیمت میوه‌ های تنظیم بازار تا کنون مشخص نشده است اما توزیع میوه با نرخ مصوب، در بازارهای سازمان میادین شهرداری کرج انجام می ‌شود.
 
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌ های کشاورزی شهرداری کرج در خاتمه با اشاره به اینکه تمرکز توزیع مرغ دولتی در ۱۰ بازار سازمان میادین میوه و تره بار موجب ازدحام در بازار شده است، تصریح کرد: این روند موجب نگرانی برای عدم رعایت پروتکل های بهداشتی شده است اما با تدبیر ستاد تنظیم بازار ۲۵۰ واحد صنفی توزیع مرغ را بر عهده می گیرند تا مردم مرغ مورد نیاز خود را تامین کنند.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1715933
ارسال نظر
نظرات