شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:25 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1715939

تزریق واکسن کرونا به ۱۴۰۰ نفر در مراکز نگهداری بهزیستی البرز

تزریق واکسن کرونا به ۱۴۰۰ نفر در مراکز نگهداری بهزیستی البرز
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: واکسیناسیون افراد مقیم در مراکز سالمندان شروع شده و تا زمان واکیسنه کردن همه افراد واجد شرایط در سایر مراکز اقامتی ادامه می‌ یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مدیرکل بهزیستی استان البرز امروز چهارشنبه با بیان اینکه ۱۴۰۰ دوز واکسن کرونا به بهزیستی اختصاص داده شده است، گفت: از روز گذشته واکسیناسیون افراد مقیم در مراکز سالمندان شروع شده و تا زمان واکیسنه کردن همه افراد واجد شرایط در سایر  مراکز اقامتی ادامه می یابد.

اسدالله حیدری افزود: در استان البرز ۵۴ مرکز نگهداری وجود دارد که از این تعداد ۲۰ مرکز سالمندان ، ۱۳ مرکز معلولین ذهنی، ۱ مرکز جسمی-حرکتی، ۱۸ مرکز اعصاب و روان و ۲ مرکز خانه های کوچک ذهنی است.

مدیرکل بهزیستی البرز با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۲۲۹ بیمار مقیم در مراکز بهزیستی هستند، اظهار داشت: یک هزار و ۷۰۳ نفر نیز به عنوان پرسنل در این مراکز مشغول به فعالیت می باشند و از زمان شیوع کرونا تا به امروز ۲۲ مرکز توانبخشی بهزیستی به تعداد ۷۹۵ نفر درگیر ویروس کرونا شده اند.

 
وی تصریح کرد: ۷۳۷ نفر از این افراد به بهبودی کامل رسیده اند که نسبت به میانگین کشوری بسیار آمار فوتی پایینی داشته ایم و این نشان از تلاش شبانه روزی همکاران و شرکاری کاری ما در بخش دولتی و مراکز غیر دولتی دارد.

مدیر کل بهزیستی استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: واکسیناسیون کرونا با اولویت مراکز سالمندان در مرکز کهریزک، زرمان و فرزانگان آغاز شده است.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1715939
ارسال نظر
نظرات