شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1716015
رئیس اتاق اصناف درگز:

پذیرش مشتریان بدون ماسک برای واحدهای صنفی ممنوع شد

پذیرش مشتریان بدون ماسک برای واحدهای صنفی ممنوع شد
خلیلی گفت: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا، بار دیگر به تمام واحدهای صنفی درگز اعلام شد که از پذیرش مشتریان بدون ماسک خودداری کنند؛ در صورت خلاف از قانون فوق، واحد صنفی متخلف پلمپ خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس خلیلی رئیس اتاق اصناف درگز در گفتگو با خبرنگار صبح توس گفت: با توجه به شیوع موج چهارم ویروس کرونا در کشور و متاثر شدن فضای شهرستان درگز از این ویروس، رعایت پروتکل های بهداشتی برای تمامی کسبه و بازاریان درگز الزامی است و ما این مورد را بار دیگر برای تاکید، به تمام واحدهای صنفی اعلام و ابلاغ کردیم.

وی افزود: واحدهای صنفی موظف هستند از پذیرش مشتریان بدون ماسک خودداری کنند؛ صنوف شهرستان می‌توانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده را تهیه کرده و در اختیار افرادی که فاقد ماسک هستند قرار دهند، در غیر اینصورت مشتری می بایست ابتدا از ماسک استفاده کند و سپس وارد فروشگاه شود.

رئیس اتاق اصناف درگز تاکید کرد: اگر بازرسان شبکه بهداشت و یا اتاق اصناف، واحدی را مشاهده کنند که خلاف دستور فوق عمل کرده است، برابر مقررات با فرد خاطی برخورد خواهند کرد؛ واحدهای صنفی خاطی که در رعایت پروتکل های بهداشتی کوتاهی کنند نوبت اول ۷۲ ساعت پلمپ خواهند شد و در صورت تکرار، پلمپ به مدت ۱۵ روز ادامه پیدا می کند.

خلیلی تاکید کرد: تمام این ملاحظات قانونی فقط و فقط جهت آرامش و آسایش مردم است چرا که اگر دوباره همچون سابق بیماری کرونا در شهرستان شیوع پیدا کند اولین گروهی که کسب و کار آنها تعطیل می شود همین اصناف خواهند بود؛ لذا بهتر است از همین ابتدا دستورالعملهای بهداشتی به درستی رعایت شود تا در آینده دچار مشکل نشویم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716015
ارسال نظر
نظرات