شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 20:12 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1716062
مسئول بسیج طلاب سپاه روح الله استان مرکزی:

راه‌اندازی نهضت ایثار و شهادت مهم‌ترین کار جامعه روحانیت در دفاع مقدس است

راه‌اندازی نهضت ایثار و شهادت مهم‌ترین کار جامعه روحانیت در دفاع مقدس است
رجبی گفت: مهم‌ترین کاری که روحانیون در دفاع مقدس علاوه بر نقش آفرینی در عرصه های رزمی انجام دادند راه‌اندازی نهضت ایثار و شهادت بود که در واقع مسیر ازخودگذشتگی و مجاهدت را به رزمندگان آموختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ حجت‌الاسلام ابوالفضل رجبی مسئول بسیج طلاب سپاه روح الله استان مرکزی عصر امروز در آیین تجلیل از ۱۱۰ شهید روحانی و رزمندگان طلبه استان مرکزی گفت: چهارمین مراسم تجلیل از روحانیون و رزمندگان ایثارگر  استان مرکزی به همت سازمان بسیج طلاب و با مشارکت کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی و ستاد چهل سالگی دفاع مقدس برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه ار روحانیون و رزمندگان که در دفاع مقدس نقش داشتند تقدیر شد و همچنین رونمایی از کتاب سیم خاردار به نوشته حجت الاسلام عسگری که از روحانیون رزمنده و ایثارگر استان مرکزی بودند و کتاب قاب های خاطره ۵ که آثار و معرفی روحانیون رزمنده در آن تهیه شده بود انجام شد.
 
مسئول بسیج طلاب سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی یکصد و ده شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده و همچنین ۱۶۵ روحانی رزمنده و ایثارگر دارد که در کتاب قاب های خاطره ۵ تصاویر آنها موجود است.
 
وی بیان کرد: همچنین آیین تقدیر از فرزند شهید حجت الاسلام مجتبی اکبر زاده که به عنوان شهید شاخص استان مرکزی محسوب می شود برگزار شد.
 
رجبی تأکید کرد: جامعه روحانیت در دفاع مقدس و عرصه های دفاع از انقلاب و ارزش های اسلامی همواره جلودار و پیشتاز بودند و امروز باید به نقش مؤثر آنها پرداخته شود.
 
وی اضافه کرد: اجلاسیه طلاب و روحانیون استان مرکزی که در هفتم شهریور ماه سال ۹۸ در محلات با محوریت شهید محلاتی و شهید اکبر زاده شهید شاخص استان مرکزی برگزار شد مهمترین اقدام در خصوص تبیین نقش طلاب در دفاع مقدس بود و امروز کلیه فعالیت ها با محوریت شهدا در ادامه فعالیت های ارزشمند کنگره شهدای استان است.
 
مسئول بسیج طلاب سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: مهم‌ترین کاری که روحانیون در دفاع مقدس علاوه بر نقش آفرینی در عرصه های رزمی انجام دادند راه‌اندازی نهضت ایثار و شهادت بود که در واقع مسیر ازخودگذشتگی و مجاهدت را به رزمندگان آموختند.
 
انتهای پیام/ 
https://www.dana.ir/1716062
ارسال نظر
نظرات