شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 19:01 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1716084
با حضور مسوولان محلی؛

بزرگترین پیست اتومبیلرانی شرق کشور در تربت‌ حیدریه به بهره برداری رسید

بزرگترین پیست اتومبیلرانی شرق کشور در تربت‌ حیدریه به بهره برداری رسید
بزرگترین پیست اتومبیلرانی و موتورسواری (پیست کارتینگ) شرق کشور عصر امروز در مجموعه ورزشگاه آزادی تربت‌حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ مدیر و سرمایه گذار مجموعه پیست اتومبیل رانی ظهر امروز در آیین افتتاح اظهار داشت: فاز نخست در زمینی به مساحت 1.5 هکتار و با 20 میلیارد ریال سرمایه‌‌گذاری امروز افتتاح شد و با قولی که مسوولان حوزه ورزش داده‌اند، ظرف چند ماه آینده با الحاق یک هکتار دیگر به مجموعه، فاز دوم نیز راه‌اندازی خواهد شد. 

وی که داور رسمی فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری کشور نیز هست، گفت: به این دلیل مدعی هستیم این پیست بزرگترین در شرق کشور است، زیرا بزرگترین پیست‌های موجود بین 500 تا 600 متر هستند، اما طول این پیست 720 متر است.

قوامی اظهار کرد: اکنون قادر هستیم مسابقه‌ های کارتینگ و اسلالوم را در رده کشوری میزبانی کنیم و با راه‌اندازی فاز دوم میزبانی مسابقات سرعت در بخش موتورریس و اتومبیلرانی را نیز میزبانی خواهیم کرد.

نماینده مردم تربت‌ حیدریه، زاوه و مه‌ولات در مجلس شورای اسلامی نیز بیان داشت: باید در تربت‌ حیدریه مجسمه افرادی چون قوامی را که سرمایه خود را به جای دلالی و بورس‌بازی برای آبادانی شهر و مردمش هزینه می‌کند، ساخت تا الگوی دیگران باشد.

محسن زنگنه افزود: با وجودی که چرخش مالی تربت‌حیدریه در سال بین 20 هزار تا 30 هزار میلیارد ریال از محل زعفران، ابریشم، چغندر و دیگر محصولات کشاورزی است، اما متاسفانه هنوز جایگاه واقعی خود را نیافته است.

وی گفت: این وظیفه من و دیگر مسوولان این خطه است که این جایگاه را برای این خطه فراهم سازیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716084
ارسال نظر
نظرات