شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 21:45 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1716101
فرمانده نیروی زمینی سپاه عنوان کرد؛

تلاش سپاه برای گسترش محرومیت‌زدایی در شرق کشور

تلاش سپاه برای گسترش محرومیت‌زدایی در شرق کشور
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رسالت سپاه در محرومیت‌زدایی اشاره کرد و گفت: تلاش ما این است که اقدامات محرومیت‌زدای خود را در منطقه شرق کشور گسترش دهیم، چراکه اساسی ترین موضوعی که به پایداری امنیت منطقه کمک می‌کند برطرف کردن محرومیت مردم در این منطقه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد پاکپور ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید مبعث، اظهار داشت: از جمله مأموریت‌های نیروی زمینی سپاه ایجاد و برقراری امنیت پایدار است.

 
وی افزود:  خوشبختانه در مناطق تحت کنترل نیروی زمینی، امنیت برقرار است و مشکل خاصی وجود ندارد.
 
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ضد انقلاب، آمریکایی‌ها، سرویس‌های کشورهای فرامنطقه‌ای و منطقه‌ای آرام ننشسته و دائم در حال تلاش هستند که امنیت مثال‌زدنی جمهوری اسلامی ایران را دچار خدشه و آسیب کنند اما الحمدلله تاکنون موفق به انجام این کار نشدند.
 
پاکپور ادامه داد: دشمنان در تمام برنامه‌هایی که طراحی و پیش‌بینی کرده و حتی به صحنه اجرا آوردند موفق نبودند و ضربه خوردند.
 
وی به رسالت سپاه در محرومیت‌زدایی اشاره کرد و گفت: تلاش ما این است که اقدامات محرومیت‌زدای خود را در منطقه شرق کشور گسترش دهیم، چراکه اساسی ترین موضوعی که به پایداری امنیت منطقه کمک می‌کند برطرف کردن محرومیت مردم در این منطقه است.
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1716101
ارسال نظر
نظرات