شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 21:05 منتشر شده در مورخ: 1399/12/20 شناسه خبر: 1716106
رئیس ستاد انتخابات استان البرز:

۷۷ نفر در روز اول ثبت نام انتخابات شورای شهر البرز نام نویسی کردند/ ۸ نفر از داوطلبان زن هستند

۷۷ نفر در روز اول ثبت نام انتخابات شورای شهر البرز نام نویسی کردند/ ۸ نفر از داوطلبان زن هستند
نور محمد فردی گفت: در پایان روز نخست انتخابات شورای شهر استان البرز، ۷۷ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶۹ نفر مرد و ۸ نفر زن هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس ستاد انتخابات استان البرز  شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در اولین روز از ثبت نام شورای اسلامی شهر ۷۷ نفر در سطح استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۹ نفر مرد و ۸ نفر زن هستند.

نورمحمد فردی افزود: از طرفی تعداد ۳۵ نفر معادل ۴۵ درصد به صورت حضوری در فرمانداری ها و تعداد ۴۲ نفر معادل ۵۵ درصد به صورت مکانیزه ثبت نام کردند.
 
وی اظهار داشت: داوطلبان ثبت نام شورای شهر از نظر تحصیلات ۵۲ نفر دارای مدرک تحصیلی لیسانس و ۲۰ نفر دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس ۳ نفر دارای مدرک دکتری و یک نفر دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و یک نفر هم دارای تحصیلات حوزوی هستند.
 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: از امروز ۲۰ اسفند تا روز سه شنبه آینده ۲۶ اسفند از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر هر روز در کلیه فرمانداری ها ثبت نام از افراد واجد شرایط شورای اسلامی شهر صورت می گیرد.
 
نور محمد فردی در خاتمه با اشاره به اینکه جهت سلامت خود و خانواده توصیه می شود ترجیحا از طریق غیر حضوری ثبت نام به عمل آید، خاطر نشان داشت: کلیه امکانات و تجهیزات جهت ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی شهر در فرمانداری ها مهیاست.
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1716106
ارسال نظر
نظرات