شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 20:01 منتشر شده در مورخ: 1399/12/21 شناسه خبر: 1716205
رئیس اتاق اصناف خلیل آباد خبر داد؛

توزیع روزانه ۴ تن مرغ گرم در بازار خلیل آباد

توزیع روزانه ۴ تن مرغ گرم در بازار خلیل آباد
مالداران با بیان اینکه روزانه ۴ تن مرغ گرم در سطح شهرستان خلیل آباد تا پایان سال توزیع می شود، گفت: طی چند روز آینده بیش از ۶ تن مرغ منجمد در شهرستان توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی مالداران، رئیس اتاق اصناف خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح‌توس؛ در خصوص وضعیت بازار مرغ شهرستان اظهار داشت: در شرایط عادی میزان مصرف مرغ در شهرستان خلیل آباد ۱ تن و ۸۰۰ کیلوگرم در روز است.

وی با بیان اینکه هم اکنون بالغ بر  ۴ تن مرغ گرم در شهرستان توزیع می شود، خاطرنشان کرد: با وجود توزیع ۴ تن مرغ گرم در بازار شهرستان شاهد تشکیل صف های طولانی هستیم که از مهمترین دلایل آن هجوم کاذب مردم برای خرید اضافه بر مصرف خانوار است.

رئیس اتاق اصناف خلیل آباد با تاکید بر اینکه روز گذشته بالغ بر ۴ تن و ۵۰۰ کیلوگرم مرغ گرم در واحد‌های صنفی مربوط به شهرستان خلیل آباد توزیع شد، تصریح کرد: تا پایان سال هر روز شاهد توزیع بیش از ۴ تن مرغ خواهیم بود.

وی با بیان اینکه طی چند روز آینده بیش از ۶ تن مرغ منجمد در شهرستان توزیع خواهد شد، اذعان کرد: تمامی واحد‌های صنفی مرغ فروشی در شهرستان که دارای پروانه کسب هستند می توانند جهت مشارکت در توزیع بین مردم به اتاق اصناف و یا به اداره صمت مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1716205
ارسال نظر
نظرات