شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/12/21 شناسه خبر: 1716210
نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس مطرح کرد؛

تذکر به وزیر آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف نیروهای قراردادی البرز/ دانشگاه فرهنگیان استان از فقر مکان مناسب رنج می‌برد

تذکر به وزیر آموزش و پرورش برای تعیین تکلیف نیروهای قراردادی البرز/ دانشگاه فرهنگیان استان از فقر مکان مناسب رنج می‌برد
علی حدادی گفت: تاکیدات لازم را برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی آموزش و پرورش البرز داشته ایم و وزارت مربوطه موظف است آنها را تعیین تکلیف کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم طالقان، نظرآباد، چهارباغ و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکر به وزیر آموزش و پرورش برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی استان البرز، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: باید نسبت به این موضوع ورود کرده و مطالبه فرهنگیان را انجام دهند.

علی حدادی افزود: نگاه رهبر معظم انقلاب این است که جذب نیروی انسانی در بخش فرهنگیان و معلمان مدارس باید از طریق دانشگاه فرهنگیان باشد در نتیجه باید توجه ویژه ای به این مجموعه از نظر کیفیت و کمیت شود، البته در شورای برنامه ریزی البرز هم اعلام کردم که دانشگاه فرهنگیان استان مشکلات زیادی دارد. 
 
وی با اشاره به اینکه مسئولین البرز و وزیر علوم باید به دغدغه های دانشگاه فرهنگیان رسیدگی کنند، اظهار داشت: بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب تربیت نیروی انسانی آینده نسل ما را می سازد، این در حالی است که دانشگاه فرهنگیان البرز حتی مکان مناسبی ندارد.
 
حدادی تصریح کرد: با توجه به اینکه مجموعه مذکور جایگاه ویژه ای در جذب نیروی انسانی دارد پیگیر مشکلات آن هستیم، البته تاکیدات لازم را برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی آموزش و پرورش البرز داشته ایم و وزارت آموزش و پرورش موظف است آنها را تعیین تکلیف کند. 
 
انتهای پیام/

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716210
ارسال نظر
نظرات