شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:49 منتشر شده در مورخ: 1399/12/22 شناسه خبر: 1716323
فرمانده سپاه امام رضا(ع):

کنگره شهدای ۱۴۰۱ مقطع ظهور زحمات تلاشگران دفاع مقدس است

کنگره شهدای ۱۴۰۱ مقطع ظهور زحمات تلاشگران دفاع مقدس است
سردار نظری، کنگره شهدای سال ۱۴۰۱ را یک مقطع زمانی برای بروز و ظهور زحمات تلاشگران در حوزه مربوط به شهدا دانست و گفت: در حال تلاش هستیم تا تولیدات و ثمرات خوبی را که درخور شان و شایسته شهداست ارائه کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ صبح امروز سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا (ع) صبح امروز همزمان با سالروز بزرگداشت شهدا در مراسم یادواره شهدای عملیات بدر و خیبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: انشالله این نشست های ما با توسل و تاسی به شهدای گرانقدر منشا خیرات و برکات باشد.

وی در ادامه با ابراز خشنودی از حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در این مراسم یادواره، عنوان کرد: خوشبختانه امروز مسئولیت ریاست قوه مقننه به دست کسی سپرده شده که از رزمندگان دفاع مقدس بوده و منتسب به ایثارگران هستند و اکنون هم در جبهه دیگری انجام وظیفه می کنند.

 فرمانده سپاه امام رضا (ع) تشریح کرد: ما معتقدیم اگر همه امور در همه عرصه ها به مردم سپرده شود خیر و برکت آن بیشتر خواهد بود. از جمله این امور می توان به موضوعات مربوط به تکریم شهدا و تمام برنامه هایی که در ارتباط با شهدا وجود دارد اشاره کرد.

سردار نظری تاکید کرد: اصرار ما در استان بر این است کسانی که شهدا را در میدان های سخت دفاع مقدس درک کرده اند، سنگ بنا را گذاشته و تشکل های مختلف دفاع مقدسی در بخش های مختلف تخصصی اعم از تخریب، اطلاعات، آموزش، توپخانه، ادوات و ... را با نگاهی که خود شهدای عزیز ما داشتند راه اندازی کنند.

وی تصریح کرد: ما قبول داریم عقب ماندگی های جدی در حوزه مربوط به دفاع مقدس و شهدا وجود داشته و نتوانسته ایم آثاری که شهدا و رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس رقم زدند را تبیین و تشریح کنیم. اما تلاش می کنیم با فراهم کردن زمینه و همت عزیزان به یادگار مانده از دفاع مقدس، ریل گذاری دفاع مقدس را به مسیر اصلی خود هدایت کرده و تا جایی که امکان دارد جبران مافات کنیم.

فرمانده سپاه امام رضا (ع)، کنگره شهدای سال 1401 را یک مقطع زمانی برای بروز و ظهور زحمات تلاشگران در حوزه مربوط به شهدا دانست و گفت: در حال تلاش هستیم تا تولیدات و ثمرات خوبی را که درخور شان و شایسته شهداست ارائه کنیم. در این راه به کمک و همت سرمایه بسیار خوب خانواده محترم شهدا و یادگاران دفاع مقدس نیاز داریم. انشالله با نیت خیر خانواده شهدا قدری از این عقب ماندگی جبران شود.

سردار نظری در پایان خاطرنشان کرد: از رئیس محترم مجلس شورای اسلامی تقاضا داریم هدف گیری خوبی در راستای برگزاری کنگره شهدا داشته باشند تا بتوانیم ارائه خوبی از موزه دفاع مقدس، موزه شهدا و کتاب ها و آثار هنری که تولید خواهد شد داشته باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716323
ارسال نظر
نظرات