شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1399/12/22 شناسه خبر: 1716336
وزارت خارجه:

روابط ایران و روسیه مستحکم‌تر از هر زمان دیگری است/ علاقمند به گسترش روابط در همه زمینه ها هستیم

روابط ایران و روسیه مستحکم‌تر از هر زمان دیگری است/ علاقمند به گسترش روابط در همه زمینه ها هستیم
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای در خصوص بیستمین سالگرد معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه، تاکید کرد روابط دو کشور مستحکم تر از هر زمان دیگری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در این بیانیه آمده است: بیستمین سالگرد «معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه» مصادف با تبادل پیام رهبران جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه شده است.

جمهوری اسلامی ایران به فدراسیون روسیه به عنوان کشور همسایه قدرتمند و دوست خود بر پایه  «همکاری و احترام متقابل» می نگرد و علاقمند به گسترش بیش از پیش روابط خود با این کشور در همه زمینه ها است.

در پرتو اراده رهبران و مقامات عالی، همکاری های دو کشور در راستای تامین منافع مشترک از مرزهای روابط دوجانبه عبور کرده و وارد کمک به تامین امنیت منطقه ای و بین المللی شده و مستحکم تر از هر زمان دیگری است.

ایران و روسیه علیه «تحریم های ضد بشری و یک جانبه»، «مداخلات غرب در امور دیگر کشورها»، «ممانعت از ایفای نقش عوامل ثالث در روابط خود» و ضرورت «احترام به حقوق بین الملل» همبستگی کامل دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716336
ارسال نظر
نظرات