شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1399/12/22 شناسه خبر: 1716353
رئیس سازمان صمت استان زنجان:

میوه شب عید از دوشنبه هفته آینده توزیع می‌شود/ ذخیره یک هرار تن میوه در زنجان

میوه شب عید از دوشنبه هفته آینده توزیع می‌شود/ ذخیره یک هرار تن میوه در زنجان
فغفوری رئیس سازمان صمت استان زنجان از ذخیره سازی یک هزارتن میوه شب عید در زنجان خبرداد و گفت: میوه تنظیم بازار از دوشنبه هفته آینده توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر فغفوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا با بیان اینکه میوه به اندازه کافی ذخیره شده و مشکلی در تامین نیاز بازار وجود ندارد اظهار کرد: تامین میوه به دلیل ممنوعیت صادرات به راحتی انجام می‌شود.

وی با تاکید براینکه برای جلوگیری از افزایش قیمت سیب و پرتقال جلوی صادرات آن گرفته شد تصریح کرد: به هر اندازه‌ای که نیاز داشته باشیم می‌توانیم از سایر استان‌ها تهیه کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه امسال میوه به اندازی کافی در بازار خواهد بود گفت: صادرات موجب کاهش میوه در بازار می‌شد.

وی با اشاره به اینکه کیفیت میوه‌های خریداری شده تنظیم بازار بسیار مناسب است ابراز کرد: سیب‌ها از نوع سیب‌های اشنویه و پرتقال نیز از تنکابن خریداری شده است.

فغفوری با بیان اینکه میوه‌های مورد نیاز خریداری شده و در انبار ذخیره شده است ادامه داد: توزیع میوه توسط واحدهای صنفی که دارای پروانه میوه فروشی هستند انجام می‌شود.

وی با تاکید براینکه هنوز قیمت میوه‌های شب عید مشخص نشده است عنوان کرد: تا روز یکشنبه هفته آینده قیمت‌ها تعیین خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اظهار داشت: قیمت سیب و پرتقال تنظیم بازار براساس قیمت بازار میوه تره‌بار تعیین خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: میوه تنظیم بازار به عنوان رقیب میوه فروشان نیست و هدف از توزیع این میوه‌ها به منظور تنظیم قیمت‌های بازار است و تعداد مراکز توزیع میوه نیز به اندازه کافی در نظر گرفته شده تا از تجمع مردم هم جلوگیری شود.

 

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1716353
ارسال نظر
نظرات