شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1399/12/22 شناسه خبر: 1716372
شهردار محمدشهر:

ساماندهی حقوق پاکبانان محمدشهر با ارجاع پرونده پیمانکار به دستگاه قضائی/ ترمیم دستمزد سبزبانان محقق شد

ساماندهی حقوق پاکبانان محمدشهر با ارجاع پرونده پیمانکار به دستگاه قضائی/ ترمیم دستمزد سبزبانان محقق شد
سعید صفری گفت: با حمایت اعضای شورای شهر و هماهنگی با دستگاه های قضائی و امنیتی توانستیم شرایط را سامان داده و حق وحقوق پاکبانان و سبزبانان را به روز کرده و با پیمانکار گذشته حساب و کتاب ها را صفر کردیم، البته پرونده با این پیمانکار همچنان در دستگاه قضائی باز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهردار محمدشهر کرج با اشاره به اینکه مطابق با روال هر ساله و همسو با سایر شهرداری های البرز طرح استقبال از بهار را آغاز کرده ایم، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: بعد از پایان ایام دهه فجر اولین جلسه ستاد استقبال از بهار را تشکیل دادیم و تقسیم کار در حوزه های مختلف انجام شد.

سعید صفری افزود: ترافیک، خط کشی معابر، اصلاح و بازسازی علائم ترافیکی در حوزه خدمات شهری، طرح های جهادی محله به محله توسط پاکبانان، کاشت گل و گیاه و نشاء فصلی متناسب با بهار در حال انجام است، البته تمام این خدمات با این هدف است که شهروندان حال و هوای سخت کرونا خارج شوند.
 
وی با اشاره به برگزاری مسابقات مجازی در ایام نووز برای اوقات فراغت شهروندان در منزل، اظهار داشت: متاسفانه با شرایط خاصی در ۳ سال و نیم گذشته برای پاکبانان در محمدشهر شدم مواجه بودیم وبرخی اتفاقات افتاد که دود آن به چشم کارگران رفت، ۶ الی ۸ ماه حقوق آنها روی زمین مانده بود و عیدی یک سال را در دو سال بعد، آن هم با پیگیری دریافت کردند.
 
صفری تصریح کرد: با حمایت اعضای شورای شهر و هماهنگی با دستگاه های قضائی و امنیتی توانستیم شرایط را سامان داده و حق وحقوق پاکبانان و سبزبانان را به روز کرده و با پیمانکار گذشته حساب و کتاب ها را صفر کردیم، البته پرونده با این پیمانکار همچنان در دستگاه قضائی باز است.
 
وی گفت: این بار را سعی کردیم که بیش از ۹۵ درصد مشکلات را از روی دوش کارگران برداریم و در حال حاضر تقریبا دو سال اخیر حقوق به روز است و کامل و مطابق با قانون پرداخت می شود در حالی که درگذشته هم با تاخیر پرداخت می شد هم نازل تر از کف قانون بود.
 
صفری افزود: ۵ بهمن حقوق بهمن ماه و ۱۱ بهمن عیدی سال واریز شد و تمام مزایای جانبی که یک کارگر تعلق می گیرد پرداخت شده است، حقوق اسفند ماه هم در روزهای پایانی سال واریز می شود و یک بن فروشگاه رفاه ۵۰۰ هزار تومانی هم علاوه بر مزایای مذکور به کارگران هدیه داده می شود.
 
وی در خاتمه با اشاره به اینکه لکه گیری اسفالت در آستانه سال نو در محمدشهر حال انجام است اما گستردگی شهر و بضاعت اعتبارات تکاپوی این حجم از اقدامات را ندارد، اظهار داشت: اما همکاران ما در معاونت عمرانی با سرکشی به محلات لکه گیری آسفالت را انجام می دهند و امیدواریم بتوانیم تا چند روز پایانی سال نواقص ناشی از حفاری ها و چاله چوله هایی که با شکست آسفالت ایجاد شده است را ترمیم کنیم.
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716372
ارسال نظر
نظرات