شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:22 منتشر شده در مورخ: 1399/12/22 شناسه خبر: 1716422
یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال؛

صعود آلومینیوم سازان در ضیافت پنالتی ها/ روزی که مهاجمان موقعیتی خلق نکردند اما پورحمیدی درخشید

صعود آلومینیوم سازان در ضیافت پنالتی ها/ روزی که مهاجمان موقعیتی خلق نکردند اما پورحمیدی درخشید
از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم آلومینیوم اراک موفق شد با شکست هوادار تهران در ضیافت پنالتی ها به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها صعود کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ اکثر دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور طی روزهای پنجشنبه، جمعه ۲۱ و ۲۲ اسفندماه برگزار شد و آلومینیوم اراک نماینده لیگ برتری استان مرکزی در چارچوب این رقابت ها عصر امروز در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک مقابل تیم دسته اولی هوادار تهران قرار گرفت.

۹۰ دقیقه تلاش دو تیم برای رسیدن به گل در این مسابقه به نتیجه ای نرسید و در وقت های اضافه نیز توپی از خط دروازه ها گذر نکرد تا در نهایت تکلیف برنده این دیدار در ضربات پنالتی مشخص شود.

در این دیدار که علیرضا منصوریان برای اولین بار به عنوان سرمربی جدید اراکی ها روی نیمکت آلومینیوم سازان نشسته بود در نهایت تیم آلومینوم اراک موفق شد در ضیافت پنالتی ها به دور بعدی مسابقات جام حذفی فوتبال کشور صعود کند.

حسین پورحمیدی دروازه بان آلومینیوم علیرغم عملکرد نه چندان مطلوب طی هفته اخیر اما در این دیدار موفق شد پنالتی اول تیم هوادار را مهار کند و با تبدیل به گل شدن هر ۵ پنالتی سبزپوشان در مجموع اراکی ها با نتیجه ۵ بر ۴ رضا عنایتی و شاگردانش را در اراک مغلوب کردند.

مهاجمان تیم آلومینوم در این دیدار بر خلاف آنچه تا قبل از پایان نیم فصل اول رقابت ها لیگ برتر نشان داده بودند خطرناک ظاهر نشدند و در ایجاد موقعیت بر روی دروازه حریف موفق نبودند هر چند علیرضا منصوریان تغییراتی را در ترکیب این تیم اعمال کرده بود اما با توجه به فرصت کمتر از ۴۸ ساعته کادر فنی جدید برای آشنایی با تیم و آماده سازی بازیکنان نمی توان نقاط ضعف و قوت آلومینیوم در این مسابقه را چندان مرتبط با عملکرد سرمربی جدید دانست.

از طرفی به نظر می رسد تیم آلومینیوم در بعضی از پست ها از جمله خط میانی و هافبک از کمبود بازیکنان خلاق و توانمند و بازی ساز رنج می برد که ضروری است باشگاه با نظر سرمربی برای تقویت تیم در این نقاط از فرصت باقی مانده نقل و انتقلات برای جذب چند بازیکن خوب استفاده کند.

با توجه به اینکه در جریان مسابقات امروز مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور دیگر نماینده استان مرکزی یعنی خوشه طلایی ساوه نیز با شکست ۳ بر صفر شهرداری بردسکن به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده است تقابل دو تیم استان مرکزی در این مرحله دور ذهن نخواهد بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1716422
ارسال نظر
نظرات