شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 22:45 منتشر شده در مورخ: 1399/12/22 شناسه خبر: 1716435

سومین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها/ نام‌نویسی ۱۰۶ داوطلب در استان مرکزی نهایی شد

سومین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها/ نام‌نویسی ۱۰۶ داوطلب در استان مرکزی نهایی شد
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با اشاره به سومین روز از ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر از نهایی شدن فرآیند ثبت نام ۱۰۶داوطلب در این سه روز خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز اکرمی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: در سه روز اخیر ۱۰۶ نفر اقدام به ثبت نام برای شوراهای اسلامی شهر کرده اند.

اکرمی اظهار کرد: از این تعداد ۸۸ نفر ثبت نامشان نهایی شده و کد رهگیری گرفته اند و ۱۸ پرونده هم در دست بررسی است.

وی با اشاره به اینکه از تعداد ۱۰۶ ثبت نام کننده ۱۷ نفر زن هستند و ۸۹ نفر مرد هستند افزود: ۵۵ نفر به صورت حضوری ثبت نام کرده اند و ۵۱ نفر هم غیر حضوری ثبت نام کرده اند.

بنا به اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر می‌توانند از روش  ثبت نام  با اپلیکیشن موبایلی (بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور) و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام ،نام نویسی با نسخه دسکتاپ (کامپیوتر) و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام، استفاده از دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام و ثبت ­نام از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان اقدام کنند.

ارایه اصل و یک نسخه تصویر مدرک تحصیلی معتبر فوق دیپلم یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای تا بیست هزار نفر جمعیت و مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت، اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفای مقامات موضوع ماده ۳۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری (جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و رزمندگان با حداقل ۶ ماه سابقه حضور در جبهه) برای برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر اعلام شده از دیگر مدارک مورد نیاز ثبت‌نام است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1716435
ارسال نظر
نظرات