شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 21:34 منتشر شده در مورخ: 1399/12/22 شناسه خبر: 1716442
رئیس ستاد انتخابات استان البرز:

۲۳۴ نفر طی ۳ روز برای انتخابات شورای شهر در البرز ثبت نام کردند/ ۲۹ نفر از داوطلبان زن هستند

۲۳۴ نفر طی ۳ روز برای انتخابات شورای شهر در البرز ثبت نام کردند/ ۲۹ نفر از داوطلبان زن هستند
نورمحمد فردی با اشاره به اینکه اینکه در روز سوم ثبت نام داوطلبان شورای شهر ۸۳ نفر ثبت نام کرده اند، گفت: در مجموع در این سه روز ۲۳۴ داوطلب ثبت نام کرده اند که بخش عمده آنها را آقایان تشکیل می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس ستاد انتخابات استان البرز شامگاه جمعه گفت:  در مجموع از اول ثبت‌ نام شورای شهر تاکنون ۲۳۴ نفر در سطح استان ثبت‌ نام کردند که از این تعداد ۲۰۴ نفر، معادل ۸۸ درصد مرد و ۲۹ نفر، معادل ۱۲ درصد زن هستند.

نورمحمد فردی افزود: در مجموع در این سه روز ۴۶ درصد به صورت حضوری و ۵۴ درصد به صورت مکانیزه ثبت نام کردند.

معاون استاندار اظهار داشت: از نظر تحصیلات در مجموع داوطلبین، چهار نفر دیپلم، ۸ نفر فوق دیپلم، ۱۳۵ نفر لیسانس، ۷۸ نفر فوق لیسانس، ۵ نفر دکترا و ۴ نفر حوزوی ثبت نام کرده اند.
 
وی تصریح کرد: از طرفی بر اساس جدول زمانی و با توجه به هماهنگی های به عمل آمده از ۲۰ حوزه انتخابیه تا امروز ۱۹ هیات اجرایی در سطح استان با رعایت موازین قانونی و با حضور کلیه ناظرین و عوامل اجرایی اداری تشکیل شده است و درست است که وظایف هر کدام از مجریان و ناظرین تعریف شده است ولی الحمدلله هماهنگی خیلی خوبی بین عوامل اجرایی و نظارت مشاهده می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان  در پایان اضافه کرد: مدت ثبت نام هفت روز است و ۲۰ اسفند شروع شده و تا روز سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه ساعت ۱۸ ادامه دارد.
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1716442
ارسال نظر
نظرات