شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1399/12/23 شناسه خبر: 1716520
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت خبر داد؛

تشدید نظارت بر بازار و اصناف در آستانه عید نوروز در ایرانشهر/ شهروندان تخلفات را گزارش دهند

تشدید نظارت بر بازار و اصناف در آستانه عید نوروز در ایرانشهر/ شهروندان تخلفات را گزارش دهند
مهرداد طاهری گفت: تشدید نظارت ها بر بازار و توزیع کالاهای اساسی تا پایان سال و نوروز ۱۴٠٠ در شهرستان ایرانشهر ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد طاهری، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، بیان کرد: طرح نظارتی بازدیدهای مستمر و مشترک از بازار و توزیع کالاهای اساسی در صبح و بعد از ظهر با حضور ادارات مرتبط و همچنین اتاق اصناف آغاز شده است.

وی افزود: بیش از ۱۲٠٠ واحد صنفی و غیرصنفی توسط بازرسان اداره صمت مورد بازرسی و نظارت قرار گرفتند که برای 98 واحد صنفی پرونده تخلفاتی تشکیل شده اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال را شامل می شده است.

وی افزود: با توجه به مسائل به وجود آمده در بحث مرغ، برای تعداد 9 واحد تولیدی مرغداری در ایرانشهر به اتهام تخلفات گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه پرونده تخلف تشکیل شده و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیربط ارجاع داده شده است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر تصریح کرد: برنامه ریزی لازم به منظور جذب کالاهای اساسی تنظیم بازار با قیمت های مصوب از جمله میوه، شکر، روغن، قند، برنج، مرغ منجمد و کشتار روز، گوشت قرمز منجمد صورت گرفته و بخشی از کالاهای جذب شده از جمله روغن و مرغ گرم در مراکز تعیین شده در حال توزیع بوده و این روند تا پایان سال و نوروز 1400 تداوم خواهد داشت.

وی اضافه کرد: نظارت بر پایانه های مسافربری، مراکز فروش بلیت، حمل و نقل درون و برون شهری، جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی، مراکز اقامتی، سیاحتی و زیارتی در ایام طرح با مشارکت ادارات مرتبط از جمله تعزیرات حکومتی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، میراث فرهنگی، شرکت نفت، و شهرداری ها تشدید شده و این موضوع به صورت مستمر تا پایان طرح ادامه دارد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را از طریق تلفن و یا سامانه 124 به اداره صنعت معدن و تجارت گزارش کنند‌.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716520
ارسال نظر
نظرات