شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1399/12/23 شناسه خبر: 1716604
رئیس اداره صمت شهرستان جاجرم خبر داد؛

اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز از ابتدای اسفند/ رسیدگی فوری به پرونده‌های تخلف صنفی

اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز از ابتدای اسفند/ رسیدگی فوری به پرونده‌های تخلف صنفی
اسماعیلی با بیان اینکه طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ از ابتدای اسفندماه اجرا شده گفت: برنامه گشت های مشترک نظارتی بر بازار به صورت روزانه با حضور دستگاه‌های نظارتی انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ولی الله اسماعیلی رئیس اداره صمت شهرستان جاجرم در گفتگو با پایگاه خبری جاجرم، از اقدامات صورت گرفته جهت نظارت بر بازار در ایام پایانی سال اشاره و اظهارکرد: برای کنترل بازار و نظارت بر آن برنامه های مختلفی را پیش بینی کرده‌ایم.

اسماعیلی افزود: طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ از ابتدای اسفندماه اجرا شده همچنین برنامه گشتهای مشترک نظارتی بر بازار بصورت روزانه با حضور دستگاههای نظارتی شامل نیروی انتظامی، بهداشت، تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، شرکت غله و اتاق اصناف جهت نظارت بر بازار انجام شده است.

وی با بیان اینکه به پرونده های تخلف صنفی توسط تعزیرات حکومتی رسیدگی فوری می شود، گفت: از پتانسیل نیروهای بسیجی تحت عنوان همیار بازرسی در نظارت بر بازار استفاده شده است.

رئیس اداره صمت شهرستان جاجرم با بیان اینکه واحدهای صنفی به درج قیمت و ارائه فاکتورهای خرید و فروش و رعایت درصد سودهای مصوب الزام شده اند، افزود: سامانه ارتباطی ۱۲۴ جهت اخذ شکایات شهروندان و رسیدگی به شکایات واصله در کمترین زمان ممکن آمادگی دارد.

وی با بیان اینکه ۱۷۰ پرونده تخلف تعزیراتی از ابتدای سال ۹۹ تا کنون به ارزش ۷۲۰ میلیون ریال در شهرستان جاجرم تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: در صورت تکرار تخلف واحدهای صنفی دارای پرونده، نسبت به پلمپ آن واحد به همراه نصب پارچه نوشته اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716604
ارسال نظر
نظرات