شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1399/12/23 شناسه خبر: 1716669
فرماندار بناب:

صادرکنندگان؛ سربازان و جهادگران عرصه جنگ اقتصادی/ قوانین دست و پا گیر برای صادرکنندگان باید مرتفع شود

صادرکنندگان؛ سربازان و جهادگران عرصه جنگ اقتصادی/ قوانین دست و پا گیر برای صادرکنندگان باید مرتفع شود
فتحی گفت: در شرایط فغلی اقتصادی کشور، تولید و صادرات نقش مهم در بهبود شرایط دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از انعکاس بناب، شهریار فتحی فرماندار بناب صبح امروز در آئین تجلیل از صادرکنندگان شهرستان با اشاره به اقتصادی و صنعتی بودن بناب گفت: شهرستان بناب با توجه به جمعیت بالغ بر ۱۴۵ هزار نفر و در محور مواصلاتی بودن در جنوب استان از یک استراتژی خوبی برخوردار می باشد که مردمان تلاشگر و این سرزمین از این فرصت و موقعیت استفاده نموده و بناب را به جایگاه قطب اقتصادی رسانده اند که جای بسی افتخار می باشد.

وی با تاکید بر پیشرفت حال حاضر شهرستان افزود: با وجود تحریم های ظالمانه دشمن که شاید بعد از حمله مغول به کشور تا به الان اینگونه مورد بی رحمی و ضربه نخورده بود که با تلاش صنعت گران و صادرکنندگان دشمنی آنها نافرجام ماند.

فرماندار بناب از جان فشانی و ایثار تولیدکنندگان و صادرکنندگان یاد کرد و گفت: در شرایط فعلی جامعه که یک جنگ اقتصادی تمام عیار بوجود آمده است ۵ هزار و ۷۰۰ نفر در کارخانجات بناب مشغول به کار هستند که این خود در شرایط فعلی کمک بزرگی از سوی تولید کنندگان در چرخه اقتصادی می باشد.

فتحی همچنین در ادامه اظهار داشت: تلاش های شبانه روزی بخش خصوصی چه در تولید و چه در صادرات مانند سایر بخش ها بصورت مجاهدانه، که در شرایط کرونایی و جنگ اقتصادی فعلی قابل ستایش می باشد که با تمام و کمال ایثارگری اقتصادی نمودند تا چرخه اقتصادی را به حرکت در بیاورند.

نماینده عالی دولت در شهرستان در خاتمه از قوانین دست و پا گیر صادرکنندگان عنوان کرد و افزود: از نماینده مردم بناب درخواست داریم که نسبت به قوانین دست  و پا گیر در مجلس و کمیسیون اقتصادی چاره ای بیاندیشند تا صادرکنندگان اشتیاق بیشتری به صادارات داشته باشند.

 

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1716669
ارسال نظر
نظرات