شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1399/12/23 شناسه خبر: 1716694
رئیس اداره صمت خلیل‌آباد:

کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارهای خلیل‌آباد موجود است/ مردم ذخیره سازی خانگی نکنند

کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارهای خلیل‌آباد موجود است/ مردم ذخیره سازی خانگی نکنند
مسروری با بیان اینکه کالاهای اساسی به میزان کافی در انبارهای خلیل‌آباد ذخیره شده است، گفت: مردم می‌توانند با پرهیز از ذخیره‌سازی خانگی، ستاد تنظیم بازار را در تأمین به‌موقع کالاهای اساسی یاری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید مسروری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خلیل‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار صبح توس؛ با بیان اینکه بازدید و نظارت بر انبارهای سطح شهرستان خلیل‌آباد به‌صورت مستمر انجام می‌شود، اظهار داشت: تمامی انبارهای سطح شهرستان از ذخیره بسیار خوبی برخوردار است و هیچ‌گونه کمبودی در تأمین و توزیع آنها نداریم.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی ما بر این است حجم کنونی کالای موجود در انبارهای شهرستان نیاز چندماهه شهرستان را تأمین می‌کند، خاطرنشان کرد: این درحالی‌که روزانه چند ده تن کالاهای اساسی در حال ورود به شهرستان است .

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خلیل‌آباد با اشاره به اینکه از مردم تقاضا دارم به‌اندازه نیاز کالاهای اساسی را تهیه و از ذخیره‌سازی آن جلوگیری کنند، تصریح کرد: خرید متعارف، تدریجی و همچنین پرهیز از ذخیره‌سازی می‌تواند ما را در جهت تأمین به‌موقع کالاهای اساسی یاری کنند.

وی همچنین اذعان کرد: همشهریان می‌توانند گزارش‌های خود را از تخلفات واحدهای صنفی سطح شهرستان به بازرسان این اداره از طریق تلفن ۱۲۴ گزارش، تا دراسرع‌وقت نسبت به رسیدگی به آنها اقدام لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716694
ارسال نظر
نظرات