شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 19:32 منتشر شده در مورخ: 1399/12/23 شناسه خبر: 1716776

اعضای هیات اجرایی انتخابات در رامیان انتخاب شدند

اعضای هیات اجرایی انتخابات در رامیان انتخاب شدند
جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای های اسلامی شهر و روستا شهرستان رامیان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، پیش از ظهر امروز، جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات در رامیان با حضور فرماندار و رئیس هیات اجرایی شهرستان، معتمدین، اعضای اداری هیات اجرایی، اعضای هیات نظارت انتخابات ریاست جمهوری و هیات نظارت شورایی برگزار شد.

جواد صادقلو فرماندار رامیان در این جلسه اظهار داشت: وظیفه ما رعایت اصل بی طرفی، ایجاد بستر مناسب برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و مشارکت حداکثری مردم با اولویت رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور حفظ سلامت عمومی است. 

وی افزود: امیدوارم افرادی که علاقمند به کار در هیات اجرایی و سابقه در این حوزه را داشته باشند خود را در معرض انتخاب قرار داده تا پس از انتخاب ۸ نفر معتمد به اتفاق اعضای اداری هیات اجرایی ترکیب اصلی جهت پیگیری امور مرتبط با انتخابات مشخص شود.

فرماندار شهرستان رامیان خاطر نشان کرد: بر اساس قانون مسئولیت بسیار سنگین و حساسی بر عهده معتمدین قرار داده مش بود و امید است با توکل بخدا و رعایت قانون در یک فضای توام با همدلی و تعامل انتخابات این دوره را هم با موفقیت پشت سر بگذارنیم.

در پایان جلسه از میان ۳۰ نفر از معتمدین، رستم ابراهیمی خان ببین، ناصر بای، ایوب جرجانی، مقصود بای، سید احمد باقری رامیانی، مسعود مازنی، جواد مسعودی و حمیدرضا مطهری فر به عنوان ۸ نفر هیات اجرایی در رامیان، انتخاب شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716776
ارسال نظر
نظرات