شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1399/12/24 شناسه خبر: 1716896
رییس اتاق اصناف بجنورد اعلام کرد؛

تشکیل ۷۰ پرونده تخلف صنفی نوروزی در بازار بجنورد/ جریمه‌ها بازدارنده نیستند

تشکیل ۷۰ پرونده تخلف صنفی نوروزی در بازار بجنورد/ جریمه‌ها بازدارنده نیستند
مهدی امیدوار گفت: طرح گشت مشترک بازرسی ویژه نوروزی از بازار بجنورد که از ۲۰ بهمن ماه امسال آغاز شده است، طی ۳۲ روز گذشته ۷۰ پرونده تخلف صنفی از بازار مرکز استان تشکیل و برای رسیدگی به مرجع قانونی ارسال شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی امیدوار، رییس اتاق اصناف بجنورد در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: اجرای طرح گشت مشترک بازرسی ویژه نوروز از بازار مرکز استان از ۲۰ بهمن ماه امسال آغاز شد که تا ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

امیدوار گفت: این گشت مشترک ویژه نوروز در مرکز استان با همراهی ۱۰ نیروی اتاق اصناف بجنورد و نیروهای بازرسی اداره کل تعزیرات حکومتی و شبکه بهداشت استان به منظور نظارت بر قیمت کالاها و رعایت پروتکل های بهداشتی در دو نوبت صبح و عصر اجرا شده و در حال انجام است.

وی عنوان کرد: نیروهای گشت مشترک بازرسی از بازار مرکز استان در شیفت صبح وضعیت قیمت کالاها و در نوبت عصر نیز وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی را بررسی و نظارت می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه از ۲۰ بهمن ماه امسال تا به کنون، هر روزه ۴۰ بازرسی از بازار مرکز استان انجام شده است، اعلام کرد: طی ۳۲ روز گذشته ۷۰ پرونده تخلف صنفی از بازار ویژه نوروز در مرکز استان تشکیل شده است.

رییس اتاق اصناف بجنورد افزود: اغلب این پرونده ها مربوط به عدم درج قیمت و گران فروش بر روی کالاها بوده است.

وی خاطرنشان کرد: طی ۹ ماه نخست امسال نیز ۹ هزار و ۳۰۰ بازرسی از بازار مرکز استان انجام شد که ۹۷۰ پرونده تخلف صنفی در مرکز استان تشکیل شد.

امیدوار در خاتمه با اذعان بر این نکته که میزان جریمه نقدی مصوب برای تخلفات عدم درج قیمت ها بر روی کالاها و گران فروشی کالاها، بازدارنده نیست، تصریح کرد: این امر موجب شده است تا واحدهای صنفی، به مبلغ جریمه مصوب اهمیتی ندهند و همواره به انجام تخلفات اشاره شده، اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716896
ارسال نظر
نظرات