شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1399/12/24 شناسه خبر: 1716965
امام جمعه رشتخوار:

شکل‌گیری دولت جوان انقلابی بسیاری از مشکلات امروز ما را حل خواهد کرد

شکل‌گیری دولت جوان انقلابی بسیاری از مشکلات امروز ما را حل خواهد کرد
حجت الاسلام جهانشیری گفت: امروز همه ما باید با بصیرت انقلابی خود تلاش کنیم، تا مسئولیت‌های مختلف کشور به دست جوانان نخبه و انقلابی ما سپرده شود، شکل‌گیری دولت جوان انقلابی بسیاری از مشکلات امروز ما را حل خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ حجت‌الاسلام حسن جهانشیری، امام‌جمعه رشتخوار ظهر امروز در جلسه شورای راهبردی بسیج شهرستان رشتخوار، با اشاره به‌قرار گرفتن در آستانه انتخابات، ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا در سال ۱۴۰۰، گفت: امروز باید تلاش کنیم تا مسئولیت‌های مختلف کشور، شورای شهر و روستاها به دست جوانان نخبه و انقلابی سپرده شود. صرف این نباشد که برخی مسئولیت را بگیرند و بدان عمل نکنند.

امام‌جمعه رشتخوار با اشاره به اینکه وظیفه ما روشنگری و مطالبه گری است، اظهار داشت: انتخاب دقیق و شناخت کافی از کاندیدها لازمه حضور در انتخابات است، برخی افراد که به صحنه می‌آیند، واقعاً لایق هستند، کسانی که به‌عنوان شورای شهر و روستا انتخاب می‌شوند، ما باید به‌عنوان یک شهروند مسئول در قبال رأی خود بررسی کنیم که آیا شخص موردنظر توان حل مشکلات مردم را دارد، آنگاه اقدام به رأی دادن کنیم.

حجت‌الاسلام جهانشیری در ادامه با تأکید بر حل مشکلات با استفاده از ظرفیت هیئت‌های اندیشه‌ورز و نخبگان در هر منطقه، یادآور شد: اگر سپاه بسیج و مقام معظم رهبری و بصیرت مردم تا امروز نبود قطعاً انقلاب ما سقوط کرد کرده بود.

وی همچنین با اشاره به اینکه امروز کشور ما با تمام مشکلات به‌عنوان ابرقدرت منطقه و دنیا شناخته می‌شود، بیان داشت: ما امروز به برکت انقلاب و حضور مردم درصحنه‌های مختلف حرف برای گفتن داریم، در صدر انقلاب انسان‌های انقلابی آمدند و کارهای بزرگی انجام دادند، امروز وظیفه ما با عمل انقلابی زنده کردن خاطرات آن روزها است.

رئیس هیئت مجمع راهبردی بسیج شهرستان رشتخوار، خاطرنشان کرد: مسئولین ما باید امروز کار کنند و مشکلات مردم را مرتفع کنند، در جهت کارآمدی نظام اسلامی باید گره‌گشایی در کار مردم انجام شود، باید مردم، نخبگان و متخصصان مطالبه گری کنند، اگر شخصی نالایق انتخاب شود هیچ کاری انجام نخواهد شد، در حوزه تربیت کادر نظام انقلاب اسلامی وظیفه ما آماده کردن جوانان انقلابی برای حضور درصحنه‌های مختلف نظام و انقلاب است، گفتمان سازی امامین انقلاب این را باید با گوش جان دنبال کنیم.

وی همچنین در پایان با اشاره به تلاش برخی برای مذاکره با آمریکا، عنوان داشت: در شرایطی که سردار دل‌ها  را آمریکای جنایتکار و ایادی آن‌ها در منطقه به شهادت رساندند، ما امروز مذاکره نخواهیم کرد، ما آمریکای جنایتکار را دشمن درجه‌یک خود می‌دانیم و کسانی که به دنبال مذاکره با آمریکا هستند قطعاً دست آن‌ها در دست دشمن است، انتخاب دقیق در جهت شکل‌گیری دولت جوان انقلابی و انتخابات شورا بسیاری از مشکلات امروز ما را جل خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1716965
ارسال نظر
نظرات