شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 17:07 منتشر شده در مورخ: 1399/12/24 شناسه خبر: 1717012
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

طرح شهید سلیمانی یک راهبرد بزرگ و راهکار موفق علیه بیماری به شمار می‌رود

طرح شهید سلیمانی یک راهبرد بزرگ و راهکار موفق علیه بیماری به شمار می‌رود
کریمی گفت: طرح شهید سلیمانی با شناسایی نقاط ضعف اقداماتی که در طی یک سال گذشته علیه بیماری کرونا به کار گرفته‌شده، امروز به یک راهبرد بزرگ و راهکار موفق علیه بیماری به شمار می‌رود و با توجه به شرایط ایام پایانی سال ادامه باقوت‌تر این طرح نیز احساس می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در نشست بررسی اجرای فاز دوم طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: خوشبختانه ملت ایران در طول یک سال گذشته علیرغم وجود توطئه‌های دشمنان در ابعاد مختلف و شیوع بیماری کرونا با تاسی از فرهنگ انقلابی و دینی توانست سربلند بیرون بیاید و با حماسه هایی که یک نمونه آن کمک های مؤمنانه بود، در طی این مدت رقم زد توانست پیروزی بزرگی رقم بزند.

کریمی اظهار کرد: امروز پیروزی و سربلندی ملت ایران در همه ابعاد به‌وضوح قابل‌مشاهده است و این ملت عاشورایی توانسته در طول ۴۲ سال گذشته تمام راهبردهای دشمنان را در هم بشکند.

وی ادامه داد: بعد از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر راه‌اندازی نهضت کمک مؤمنانه ملت ایران باروحیه انقلابی و دینی که داشتند این اقدام را به یک فرهنگ ارزشمند تبدیل کردند و به‌وضوح دیدیم که فرهنگ مؤمنانه در همه ابعاد عملیاتی شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: یکی از خدمات بزرگی که از چند ماه گذشته در مبارزه و کاهش آسیب‌های بیماری کرونا شروع‌شده طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی است که کارکردهای مختلف فرهنگ بسیجی و جهادی را به میدان آورد و بار دیگر کارآمدی فرهنگ و تفکر بسیج را به رخ کشاند.

وی افزود: طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی علاوه بر اینکه راهگشا بودن تفکر بسیجی و جهادی را ثابت کرد به شکل نقطه‌ای توانست بیماری را در سایر نقاط شهری و روستایی کنترل کند و این کنترل نقطه‌ای بیماری برگرفته از کارآمدی نقطه‌ای پایگاه‌های بسیج هستند که به شکل مویرگی در کشور خدمات‌رسانی می‌کنند.

کریمی بیان کرد: طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی که توانست موج سنگین کرونا را زمین‌گیر کند و آسیب‌های بیماری را به شکل قابل‌توجهی کاهش دهد یک الگوی موفق و کارآمد به جهان علیه بیماری ناشناخته کرونا ارائه کرد و این به برکت نام مقدس شهید سلیمانی است.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: طرح شهید سلیمانی با شناسایی نقاط ضعف اقداماتی که در طی یک سال گذشته علیه بیماری کرونا به کار گرفته‌شده، امروز به یک راهبرد بزرگ و راهکار موفق علیه بیماری به شمار می‌رود و با توجه به شرایط ایام پایانی سال ادامه باقوت‌تر این طرح نیز احساس می‌شود.

وی ادامه داد: کاهش آسیب‌های همه‌جانبه بیماری کرونا با استفاده از مشارکت و بسیج عمومی مردم مهم‌ترین هدف طرح شهید سلیمانی بود که خوشبختانه در مرحله اول با موفقیت چشمگیر آن مواجه بودیم.

کریمی یادآور شد: امروز در آستانه ایام نوروز و شرایطی که در پایان سال قرار داریم کارشناسان برجسته و نخبگان تدوین مرحله دوم طرح شهید سلیمانی را در دستور کار قرار داده‌اند که  آیین‌نامه‌ها و شیوه‌های فعالیت در مرحله دوم به‌زودی در سطح استان عملیاتی خواهد شد.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی اضافه کرد: یکی از الزاماتی که امروز باید در سطح جامعه به آن توجه داشته باشیم انگیزه بخشی به مدافعان سلامت و بسیجیان دلاور است که از ابتدای شیوع بیماری پای‌کار بوده‌اند و بهترین افرادی که می‌توانند این کار را انجام دهند خود مردم هستند که با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها بزرگ‌ترین انگیزه را به این دو قشر فداکار می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم عزیز و انقلابی استان مرکزی با همکاری و مشارکتی که با کادر درمان و اجراکنندگان طرح شهید سلیمانی انجام می‌دهند بتوانیم ایامی همراه با شادی و سلامتی داشته باشیم تا بتوان با حرکتی جهشی به سمت آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی پیش رویم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1717012
ارسال نظر
نظرات